Without Memory- twórcy prezentują postępy w pracach nad grą

Without Memory to psychologiczny trailer inspirowany takimi tytułami jak Heavy Rain czy Beyond: Dwie Dusze. Do sieci trafiły screeny prezentujące jedną z lokacji.

Without Memory działać będzie na silniku Unreal Engine 3.

Najnowsza produkcja rosyjskiego studia Dinosaurum Games wciąż jest sporą tajemnicą, bowiem wiadomo o niej tylko tyle, iż będzie ona podobna do gier stworzonych przez Quantic Dream. Jednakże od jakiegoś czasu twórcy dzielą się z nami materiałami oraz pokazują, że prace idą naprzód. Podobnie jest tym razem. Warto rzucić okiem na poniższe obrazki, ponieważ na pierwszy rzut oka widać, że fachowcy z rosyjskiego studia nie próżnują.

Twórcy gry zapowiedzieli, że pracują nad różnymi elementami, aby opublikować pierwszy trailer gry. Las widoczny na poniższych screenach jest już gotowy i czeka na umieszczenie go w materiale wideo. Także prace nad muzyką zostały ukończone. Wygląda na to, że już niedługo zobaczymy pierwszy materiał wideo z Without Memory. Fachowcy z Dinosaurum Games muszą jeszcze wykonać zdjęcia lokacji, a następnie zmontować cały materiał. Rosyjskie studio chce podobno uzyskać pieniądze na trailer za pomocą rosyjskiego odpowiednika Kickstartera. Życzymy więc powodzenia.

Without Memory trafi wyłącznie na najnowszą konsolę Sony, czyli na PlayStation 4. Premiera gry zaplanowana jest na 2016 rok.

without.jpg 4

without.jpg screen

without.jpg screen.png 2

More from Mikołaj Ciesielski

E3 2014- GTA V trafi na PC, Xboksa One oraz na PlayStation 4!

Niemałą niespodziankę sprawiło Sony na swojej konferencji, która rozpoczęła się o 3:00...
Read More