Without Memory- twórcy opublikowali pierwszy zwiastun gry

Without Memory to psychologiczny trailer inspirowany takimi tytułami jak Heavy Rain czy Beyond: Dwie Dusze. Do sieci trafił pierwszy zwiastun gry.

Without Memory działać będzie na silniku Unreal Engine 3.

Najnowsza produkcja rosyjskiego studia Dinosaurum Games wciąż jest sporą tajemnicą, bowiem wiadomo o niej tylko tyle, iż będzie ona podobna do gier stworzonych przez Quantic Dream, czyli twórców Heavy Rain oraz Beyond: Dwie Dusze. Nastał jednak długo wyczekiwany, przez wszystkich graczy zainteresowanych tym tytułem, moment, ponieważ twórcy zaprezentowali pierwszy trailer Without Memory. Rzućcie okiem.

Pierwszy materiał wideo to spore wydarzenie, tym bardziej, że fachowcy z Dinosaurum Games nie zdradzili jak dotąd zbyt wiele informacji na temat swojej produkcji. Po poniższym trailerze widać, że przed twórcami jeszcze sporo czasu, jednakże biorąc pod uwagę fakt, iż gra ma zadebiutować dopiero w 2016 roku można być spokojnym o to, że Without Memory w dniu premiery będzie wyglądać o niebo lepiej niż na materiale. Miejmy również nadzieję, że pod względem fabularnym będzie w stanie doścignąć gry ze stajni Quantic Dream.

Without Memory trafi wyłącznie na najnowszą konsolę Sony, czyli na PlayStation 4. Premiera gry zaplanowana jest na 2016 rok.

More from Mikołaj Ciesielski

Olej i Krew- nowa definicja trybu Be the Zombie w Dying Light: The Following

Już za dwa dni wszyscy zainteresowani będą mieli możliwość ponownie wcielić w...
Read More