Windows 10 bezpłatnie dla właścicieli Windows 7 oraz Windows 8

Firma Microsoft zaprezentowała oprogramowanie Windows 10. Co więcej, zapowiedziano, że system zostanie zaoferowany bez dodatkowych opłat dla właścicieli Windows 7 bądź 8.

Czym zaskoczy nas Windows 10?
Czym zaskoczy nas Windows 10?

Windows 10 będzie darmowych oprogramowaniem dla użytkowników Windows 7 oraz Windows 8 przez rok po premierze. Debiut najnowszego oprogramowania firmy Microsoft ma nastąpić już w drugiej połowie tego roku. System Windows 10 ma połączyć ze sobą wszystkie urządzenia z rodziny Microsoftu, a zatem tablety, telefony, notebooki czy też komputery stacjonarne.

Projektanci systemu zapewniają, że będzie on najbardziej dopracowaną wersją w historii. Nie sposób nie wspomnieć o personalnej asystentce użytkownika w postaci Cortany, która na urządzeniu obsługiwanym przez Windows 10 będzie wspomagała użytkowników. Umożliwi ona przede wszystkim głosową nawigację.

Co więcej, na przeprowadzonej konferencji zaprezentowano również mobilne wersje oprogramowania Word, Exel oraz PowerPoint. Urządzenia oparte na systemie Windows 10 będą posiadać niewielkich rozmiarów aplikację umożliwiająca drukowanie dokumentów poprzez połączenie z internetem.

Ostatnią z nowinek była prezentacja nowej przeglądarki internetowej – Spartan. Program ma zastąpić popularne Internet Explorer. Spartan będzie minimalistyczny, przystosowany do urządzeń mobilnych i o wiele bardziej intuicyjny.

[dzięki – http://www.pcadvisor.co.uk/new-product/windows/3496959/windows-10-uk-release-date-price-features-beta-technical-preview-launch-event-update-upgrade-spartan-screenshots-insider-tcs/]

System ma być dostępny na urządzeniach z rodziny Microsoft!
System ma być dostępny na urządzeniach z rodziny Microsoft!
Wirtualne pulpity!
Wirtualne pulpity!
Written By
More from Patryk

Eliminacje na żywo do Nismo PlayStation GT Academy! Jesteście zainteresowani?

Nissan i PlayStation szukają kolejnego gracza, który stanie się profesjonalnym kierowcą wyścigowym....
Read More