Wii U: Spójrzcie jak prezentuje się interfejs konsoli!

nintendo_wii_u_mockup_small
nintendo_wii_u_mockup_small

Wielkimi krokami zbliża się święto w branży gier. Takim właśnie mianem można ochrzcić start nowego systemu. Nintendo po raz kolejny wychodzi przed szereg, prezentując swoją next-genową maszynkę jako pierwsze. Kilka ostatnich tygodni czy nawet miesięcy było czasem spekulacji, plotek i szeptów - słowem standard.

nintendo_wii_u_mockup_user_interface_by_cassioleo-d516k9m

 

Wielkimi krokami zbliża się święto w branży gier. Takim właśnie mianem można ochrzcić start nowego systemu. Nintendo po raz kolejny wychodzi przed szereg, prezentując swoją next-genową maszynkę jako pierwsze. Kilka ostatnich tygodni, czy nawet miesięcy było czasem spekulacji, plotek i szeptów – słowem standard. Konsola wzbudza różnorakie emocje, od zachwytów po szyderstwo, ale jedno jest pewne – jeszcze przed premierą zrobiła niezłe zamieszanie. Ninny tym razem przygotowało nowatorski kontroler, rozbudowane centrum domowej rozrywki i tytuły startowe. Może być dobrze.

Ale ktoś spyta: jak to wszystko będzie wyglądało? Odpowiedź już znamy, chociaż po części. Mieliśmy okazję podziwiać mnóstwo materiałów wideo z rozgrywki. Tym razem jeden z graczy biorących udział w dniu otwartym Nintendo w Nowym Jorku zdołał nagrać krótki filmik, na którym przyjrzeć możemy się fragmentowi interfejsu konsoli. Wideo prezentuje system przeglądania biblioteki gier i wersji promocyjnych. Interfejs obsługiwany może być oczywiście przy pomocy GamePada, co zgrabnie widać na poniższym materiale. W tym miejscu trzeba przyznać, że wszystko dzieje się bardzo płynnie – ciekłokrystaliczny ekran reaguje błyskawicznie. Delikatne ruchy palcem są wystarczające do kontrolowania naszych poczynań. Menu prezentuje się schludnie, nie ma mowy o rewolucji i fajerwerkach, ot standard, ale czy to źle?

 

 

Juve

Written By
More from konadmin

Walki z używkami ciąg dalszy?

Pogłoski o tym, że next-geny zaimplementowaną mieć będą blokadę gier używanych słyszeliśmy...
Read More
nintendo_wii_u_mockup_small

Wielkimi krokami zbliża się święto w branży gier. Takim właśnie mianem można ochrzcić start nowego systemu. Nintendo po raz kolejny wychodzi przed szereg, prezentując swoją next-genową maszynkę jako pierwsze. Kilka ostatnich tygodni czy nawet miesięcy było czasem spekulacji, plotek i szeptów - słowem standard. " />