Wiemy kiedy pojawi się First Light, pierwszy dodatek do inFamous: Second Son

inFamous: Second Son to trzecioosobowa gra akcji z otwarty światem, która ukazała się na PlayStation 4. Fetch będzie bohaterką pierwszego, samodzielnego dodatku do gry Sucker Punch.

infamous-first-light-banner
Fetch to jedna z bohaterek gry inFamous: Second Son.

W sieci pojawiły się informacje na temat daty premiery dodatku fabularnego ”First Light” do gry inFamous: Second Son. W ofercie amerykańskiego PlayStation Store udostępniono wpis, który informuje nas o tamtejszej dacie premiery, co więcej, podaje nawet sugerowaną cenę rozszerzenia. Gracze ze Stanów Zjednoczonych prawdopodobnie zagrają w ten samodzielny dodatek już 26 sierpnia. Cena rozszerzenia została ustalona na 14. 99 dolara. 

”First Light” to pierwszy, w pełni samodzielny dodatek do gry studia Sucker Punch. Pozwoli nam się on wcielić w postać urokliwej Fetch, która dodatkowo jest niezwykle groźną postacią. Wszyscy Ci, którzy będą chcieli ograć ten tytuł, nie potrzebują do tego oryginalnej wersji gry. Sony udostępni zawartość jako samodzielną grę, a więc będziecie mogli przetestować mechanikę inFamous: Second Son przed zakupem ”podstawki”.

screengrab-610x552

Written By
More from Patryk

Historia w nowej odsłonie Need For Speed będzie kluczowa

Need For Speed to gra wyścigowa, która nawiązuje do nielegalnych wyścigów ulicznych....
Read More