Wiemy kiedy pojawi się First Light, pierwszy dodatek do inFamous: Second Son

inFamous: Second Son to trzecioosobowa gra akcji z otwarty światem, która ukazała się na PlayStation 4. Fetch będzie bohaterką pierwszego, samodzielnego dodatku do gry Sucker Punch.

infamous-first-light-banner
Fetch to jedna z bohaterek gry inFamous: Second Son.

W sieci pojawiły się informacje na temat daty premiery dodatku fabularnego ”First Light” do gry inFamous: Second Son. W ofercie amerykańskiego PlayStation Store udostępniono wpis, który informuje nas o tamtejszej dacie premiery, co więcej, podaje nawet sugerowaną cenę rozszerzenia. Gracze ze Stanów Zjednoczonych prawdopodobnie zagrają w ten samodzielny dodatek już 26 sierpnia. Cena rozszerzenia została ustalona na 14. 99 dolara. 

”First Light” to pierwszy, w pełni samodzielny dodatek do gry studia Sucker Punch. Pozwoli nam się on wcielić w postać urokliwej Fetch, która dodatkowo jest niezwykle groźną postacią. Wszyscy Ci, którzy będą chcieli ograć ten tytuł, nie potrzebują do tego oryginalnej wersji gry. Sony udostępni zawartość jako samodzielną grę, a więc będziecie mogli przetestować mechanikę inFamous: Second Son przed zakupem ”podstawki”.

screengrab-610x552

Written By
More from Patryk

Nowy Need for Speed zapowiedziany na PlayStation 4, Xbox One oraz PC

Należące do Electronic Arts studio Ghost Games zapowiedziało właśnie powrót kultowej marki...
Read More