Wiemy już, kto pojawi się na okładce gry FIFA 16

Wiemy już, kto znajdzie się na polskiej okładce gry FIFA 16 na PlayStation 4, Xbox One oraz pecetach. Arkadiusz Milik przyozdobi swoją osobą najnowszą odsłonę piłkarskiego tasiemca!

Electronic Arts Polska ma przyjemność ogłosić, że reprezentant Polski oraz zawodnik Ajaxu Amsterdam Arkadiusz Milik został ambasadorem piłkarskiej gry EA SPORTS FIFA 16 i znajdzie się na polskiej wersji jej okładki razem z gwiazdą Barcelony oraz reprezentacji Argentyny Lionelem Messim.

”Znalezienie się na okładce gry FIFA 16 to wyjątkowe wyróżnienie – powiedział Arkadiusz Milik – Jeszcze kilka lat temu grając z kolegami nie przypuszczałem, że sam będę w grze, a co dopiero na jej okładce! Jestem szczęśliwy, że mogę być ambasadorem gry FIFA 16 w Polsce.”

Arkadiusz Milik to nie tylko niezwykle utalentowany piłkarz, ale także wieloletni fan gier z serii FIFA. Swoje doświadczenie w grze udowodnił podczas pojedynku z piłkarzem Lecha Poznań, Tomaszem Kędziorą, z którym zmierzył się w najpopularniejszym trybie gry, FIFA 15 Ultimate Team. Relację ze starcia na wirtualnym boisku będzie można zobaczyć w czwartek 16 lipca na kanale EA SPORTS Polska w serwisie YouTube.

Gra FIFA 16 będzie dostępna w pełnej polskiej wersji językowej od 24 września 2015 r. w wersjach na PC oraz na konsole Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4 i PlayStation 3. Obok najsłynniejszych piłkarzy i najlepszych klubów z całego świata, w nowej odsłonie serii FIFA pojawi się również rodzima Ekstraklasa.

[informacja prasowa]

Okładka_FIFA16_XOne jpg

[interaction id=”55a653599831cbaa21854969″]

Written By
More from Patryk

Zobacz kolejnych zawodników z gry Tekken 7 w akcji

Namco Bandai publikuje kolejny gameplay z gry Tekken 7. Producenci gry pokazują...
Read More
  • Włodek P

    I tylko pogratulować, udany sezon to i na okładce kultowej sportowej gry się znalazł.