Wielki Filmasz w sieciach sklepów Biedronka – Wiedźmin: Edycja Rozszerzona za grosze!

Sieć sklepów Biedronka zorganizował całkiem ciekawą ofertę dla graczy oraz kinomaniaków. Poznaliśmy zestaw gier oraz filmów dostępnych na terenie całego kraju.

13395_rot
Wiedźmin opowiada historię Geralta z Rivii. Za grę odpowiedzialne jest studio CD Projekt RED, a dostępna jest ona na komputerach osobistych, oraz konsolach.

Po ogromnym sukcesie lutowego Giermaszu nadszedł czas na Filmasz. Dzięki wspólnej akcji CDP.pl i sklepów Biedronka już jutro pojawi się w sklepach w całej Polsce ponad 200 tytułów filmów i gier. Wśród nich animacje Disneya oraz świetne filmy fabularne i familijne – w sam raz na wolny wakacyjny czas. Filmową ofertę uzupełni szeroki wybór gier w niezwykle atrakcyjnych cenach.

Filmasz rozpocznie się już jutro w czwartek, 26 czerwca! We wszystkich sklepach sieci Biedronka pojawi się specjalna oferta obejmująca filmy DVD w cenie 9,99 zł oraz gry PC w cenie 14,99 zł.

W promocyjnych cenach można będzie kupić m.in. kultową animację Król Lew, nagrodzone Oskarami animacje Merida Waleczna i Zaplątani, czarną komedię Tima Burtona Frankenweenie oraz wiele innych tytułów. W ofercie znajdzie się również wybór najlepszych symulatorów i gier z serii Lego. Najważniejszym punktem oferty sklepów Biedronka jest Wiedźmin: Edycja Rozszerzona. Grę będziecie mogli zakupić w cenie 14. 99 złotego. Mowa tutaj o pierwszej części, która wydana została na komputerach osobistych. 

Filmasz będzie trwać od 26 czerwca do wyczerpania zapasów. Asortyment może różnić się w zależności od sklepu. Jesteście zainteresowanie Wiedźminem w takiej cenie?

Written By
More from Patryk

Halo 3: ODST za darmo dla wszystkich właścicieli Halo: The Master Chief Collection

Halo 3: ODST zostanie podarowane wszystkim właścicielom kolekcji Halo: The Master Chief...
Read More