Wielka premiera Lords of the Fallen na komputerach osobistych i konsolach

Dziś wielka premiera długo oczekiwanej gry Lords of the Fallen. Tytuł jest dostępny na Xbox One, PlayStation 4 oraz komputerach osobistych.

Lords of the Fallen to odpowiedź firmy CI Games na zapotrzebowanie na wymagające gry z gatunku RPG.
Lords of the Fallen to odpowiedź firmy CI Games na zapotrzebowanie na wymagające gry z gatunku RPG.

Lords of the Fallen to jedna z najciekawszych, polskich premier końcówki roku. Tytuł dostępny jest na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych. Tomasz Gop jest jego producentem, który w ostatnich materiałach wideo wypowiadał się na jej temat i pierwszych udostępnionych recenzji.

”Lords of the Fallen to największa, polska megaprodukcja 2014 roku. Włożyliśmy w nią całe doświadczenie CI Games w tworzeniu gier, a także mnóstwo wyobraźni i ciężkiej pracy nad najdrobniejszymi detalami świata będącego tłem naszej historii. Nie szczędziliśmy również nakładów finansowych – budżet produkcyjny gry sięga 32 mln zł. Głęboko wierzę, że tytuł ten spodoba się graczom na całym świecie i okaże się sukcesem zarówno artystycznym, jak i komercyjnym” – Marek Tymiński, prezes CI Games.

CI Games wydali sporo pieniędzy na swoją najnowszą produkcję. Tytuł kosztował 32 mln złotych, a w prace nad jego produkcją zaangażowane było 170 osób. Co ciekawe, grę rozpoczęto produkować już w roku 2011. Poniżej przedstawiamy premierowy zwiastun tej produkcji, który ujawnia nam kilka nowych informacji na jej temat.

[dzięki – informacja prasowa]

Written By
More from Patryk

Nowe szczegóły na temat gry Star Wars Battlefront – gameplay inny, niż wszystkie

W sieci pojawiło się mnóstwo nowych informacji na temat gry Star Wars...
Read More