Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy ze wsparciem Wargamingu

Polski oddział firmy Wargaming zdecydował się wesprzeć wspaniałymi gadżetami akcję charytatywną Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Rzućcie okiem, jakie gadżety przygotowano dla czołgistów.

Wargaming to prężnie rozwijająca się firma, która odniosła sukces dzięki marce World of Tanks.
Wargaming to prężnie rozwijająca się firma, która odniosła sukces dzięki marce World of Tanks.

Nowy rok, a więc zapowiedź kolejnego wielkiego wydarzenia, jakim jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Jest to dzień ważny dla wszystkich, również dla graczy, którzy będą mogli wesprzeć potrzebujących licytując gadżety firmy Wargaming.

Zobaczcie, co w tym roku przygotowali dla Was pracownicy Wargamingu i licytujcie tak wysoko jak tylko możecie, bo dochód w całości idzie na szczytny cel pomocy najmłodszym i seniorom. Wystawione przedmioty nie są dostępne „powszechnie” także zwycięzca aukcji będzie mógł się poszczycić posiadaniem naprawdę unikatowych i kolekcjonerskich dóbr (i dodatkowo, wartościowych!) związanych z jedną z najpopularniejszych gier na świecie, czyli World of Tanks.

Dla graczy przygotowano dwa zestawy:

  • W pierwszej aukcji znajdują się wyjątkowe gadżety oraz jeden z najlepszych czołgów w grze, Type 59. Niedostępny w regularnej sprzedaży, prawdziwy potwór. Ponadto, cały przekrój akcesoriów, gadżetów i innych dóbr związanych z grami firmy Wargaming.
  • W drugiej aukcji licytujący znajdą równie wyjątkowego PZ II J (pieszczotliwie zwanego „mobilnym bunkrem”) oraz mnóstwo innych dóbr jak mysz i podkładka, czołg modelarski z dioramą i inne, unikatowe gadżety.

[informacja prasowa]

Written By
More from Patryk

Zobaczcie gameplay z gry Forza Motorsport 6

Microsoft na swojej konferencji podczas E3 2015 ujawnił trailer Forza Motorsport 6....
Read More