Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy wspierana przez CD Projekt RED

Jest do wylicytowania wielka figura Geralta z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Jeżeli lubicie Jurka Owsiaka i Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, to ta licytacja jest dla Was.

W sieci pojawiły się informacje dotyczące specjalnej licytacji firmy CD Projekt RED, w której to można wygrać ogromną figurkę Geralta z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Aukcja potrwa jeszcze przez 19 dni i jest wsparciem twórców gry dla wspaniałej inicjatywy Jurka Owsiaka, czyli 24. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Olbrzymia, bo ważąca ponad 100kg i mierząca 2,5 metra figura Geralta z Rivii w starciu z Południcą z Wiedźmin 3: Dziki Gon od CD Projekt RED to rzeczywiście niesamowity gadżet. Wygląda niesamowicie i jest przede wszystkim unikatowa, bowiem drugiej takiej nie znajdziecie. Warto jest ofiarować coś na WOŚP a może i pokusić się o wygranie tejże licytacji. Postawienie czegoś takiego w domu czy mieszkaniu zrobi wrażenie absolutnie na wszystkich.

Poniżej możecie zobaczyć filmik promujący aukcję firmy CD Projekt RED oraz zdjęcie wielkiej figurki. Bardzo fajnie przygotowana i będąca przedmiotem ”magicznym” dla fanów tej gry, jak i samych twórców. Na koniec warto podkreślić, że figura stała w biurze CD Projekt RED i ”witała” interesantów, a więc przedmiot z gatunku legendarnych.

Wspieracie Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy ?

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/12/geralt-wośp.jpg”] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=8UpHBXpXyuc” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]
Written By
More from Patryk

Sony koncentruje się na marce PlayStation, mniejsze zainteresowanie rynkiem telewizorów oraz mobilnym

Agencja informacyjna Reutera podaje do wiadomości, iż firma Sony planuje skoncentrować się...
Read More