Wielka marka z czasów PlayStation 2 zostanie wskrzeszona na PlayStation 4?

W sieci pojawiły się niepotwierdzone informacje na temat rozpoczęcia prac nad kolejną odsłoną wielkiej marki z czasów ery PlayStation 2 na PlayStation 4.

Absolutnie jedna z najlepszych serii gier przygodowych w dziejach!
Absolutnie jedna z najlepszych serii gier przygodowych w dziejach!

Era PlayStation 2 to okres wielu wielkich premier i panowania potężnych marek na konsoli Sony. Branżowy szpieg o pseudonimie Tidux na swoim Twitterze poinformował, że Sony aktualnie przygotowuje się do rozpoczęcia prac nad wskrzeszeniem wielkiej marki właśnie z czasów ”czarnuli”.

Gier było sporo – Onimusha, Jak and Daxter, Sly Cooper, Dragon Quest, Okami czy Burnout. Jest w czym wybierać!

Oczywiście na ten moment nie wiemy nic więcej ponad wspomniany wpis na Twitterze. Wiadomym jest, że kandydatów jest całkiem sporo. Lista jest długa, a na niej mogą znajdować się takie marki jak Onimusha, Okami czy Jak & Daxter. Wszystkie te gry, i wiele innych, to bardzo ważne marki w historii PlayStation 2. Jest wielce prawdopodobne, że japoński koncern ma chęć wskrzeszenia legendarnej marki właśnie na najnowszej konsoli.

Poniższy wpis możecie zobaczyć poniżej. Trudno jest wyrokować w sprawie rzeczonej zapowiedzi, ale z pewnością w bibliotece PlayStation 2 jest mnóstwo ciekawych marek godnych powrotu. W mojej opinii bardzo dobrym posunięciem byłoby przywrócenie do życia właśnie marki Onimusha, która na PS2 była wręcz klasyczna.

[dzięki – http://www.psu.com/news/26164/Rumor–Big-PS2-era-IP-being-resurrected-for-PS4]


onimusha-1_pk

Tags from the story
, , , , , ,
Written By
More from Patryk

Doom został zrobiony od nowa, bo wyglądał jak wszystkie inne shootery, twierdzi id Software

Doom dopiero na E3 2015 wyglądał, jak prawdziwy kontynuator kultowej marki. Wcześniejsze...
Read More