Wielka marka z czasów PlayStation 2 zostanie wskrzeszona na PlayStation 4?

W sieci pojawiły się niepotwierdzone informacje na temat rozpoczęcia prac nad kolejną odsłoną wielkiej marki z czasów ery PlayStation 2 na PlayStation 4.

Absolutnie jedna z najlepszych serii gier przygodowych w dziejach!
Absolutnie jedna z najlepszych serii gier przygodowych w dziejach!

Era PlayStation 2 to okres wielu wielkich premier i panowania potężnych marek na konsoli Sony. Branżowy szpieg o pseudonimie Tidux na swoim Twitterze poinformował, że Sony aktualnie przygotowuje się do rozpoczęcia prac nad wskrzeszeniem wielkiej marki właśnie z czasów ”czarnuli”.

Gier było sporo – Onimusha, Jak and Daxter, Sly Cooper, Dragon Quest, Okami czy Burnout. Jest w czym wybierać!

Oczywiście na ten moment nie wiemy nic więcej ponad wspomniany wpis na Twitterze. Wiadomym jest, że kandydatów jest całkiem sporo. Lista jest długa, a na niej mogą znajdować się takie marki jak Onimusha, Okami czy Jak & Daxter. Wszystkie te gry, i wiele innych, to bardzo ważne marki w historii PlayStation 2. Jest wielce prawdopodobne, że japoński koncern ma chęć wskrzeszenia legendarnej marki właśnie na najnowszej konsoli.

Poniższy wpis możecie zobaczyć poniżej. Trudno jest wyrokować w sprawie rzeczonej zapowiedzi, ale z pewnością w bibliotece PlayStation 2 jest mnóstwo ciekawych marek godnych powrotu. W mojej opinii bardzo dobrym posunięciem byłoby przywrócenie do życia właśnie marki Onimusha, która na PS2 była wręcz klasyczna.

[dzięki – http://www.psu.com/news/26164/Rumor–Big-PS2-era-IP-being-resurrected-for-PS4]


onimusha-1_pk

Tags from the story
, , , , , ,
Written By
More from Patryk

Wiedźmin 3: Dziki Gon – przegląd pierwszych recenzji gry

CD Projekt RED stanęło na wysokości zadania. Szczególnie jeżeli mowa o grze...
Read More