Wiedźmina 3 dostaniemy nawet w kiosku

Wiedźmin 3: Dziki Gon to kolejna część przygód Geralta z Rivii. Za tę produkcję odpowiedzialne jest rodzime studio CD Projekt Red. Trzecia odsłona Wiedźmina to jeden z najbardziej wyczekiwanych tytułów, nic więc dziwnego, że twórcy starają się, aby w ich grę można było zagrać jak najszybciej.

Wiedźmin 3: Dziki Gon trafi na PlayStation 4 oraz Xbox One. Będzie to również największa część serii.

CD Projekt RED poinformowało, że dokładnie w nocy z 23 na 24 lutego będzie można odebrać swoje zamówienia na najnowszą odsłonę przygód Geralta z Rivii. Już minutę po północy kioski Ruchu będą otwarte i gotowe do wydawania graczom zamówionych kopii Wiedźmina 3: Dziki Gon. Całą sytuację skomentował również członek zarządu Ruchu, Dariusz Stolarczyk.

„Chcielibyśmy, aby Polscy klienci mieli możliwość odebrania Wiedźmina w dniu premiery gry, a dokładniej już chwilę po północy. Doskonale wiemy, że gracze czekają na ten tytuł, a ponieważ nasze kioski są zawsze blisko klienta to postanowiliśmy zrobić taką promocję. W każdym mieście wybierzemy kilkanaście kiosków, które będą dostępne od północy w dniu debiutu Wiedźmina 3.”

Zapewne jest to dobra wiadomość dla tych, którzy chcą uniknąć kolejek w sklepach z grami wideo, czy też innych marketach zajmujących się sprzedażą elektroniki. Trzeba przyznać, że jest to dość ciekawa forma promocji, która na pewno nie zdarza się na co dzień, ale jak dobrze wiemy premiery takich gier jak Wiedźmin również nie zdarzają się codziennie. To jak? Polecicie do kiosku po swoją kopię Wiedźmina 3: Dziki Gon.

Wiedźmin 3: Dziki Gon trafi na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz na Xboksa One. Premiera gry zaplanowana jest na 24 lutego 2015 roku.

More from Mikołaj Ciesielski

Gamescom 2014- Pierwszy gameplay z Dead Island 2

Dead Island 2 to kontynuacja Dead Island oraz Dead Island: Riptide. Tym...
Read More