Wiedźmin Gra Przygodowa odnosi sukces na rynku

Firma CDP.pl jest bardzo zadowolona ze sprzedaży Wiedźmin Gra Przygodowa. Tytuł znalazł całkiem spore grono fanów na komputerach osobistych.

Wiedźmin otrzymał film pełnometrażowy oraz serial. Obie produkcje były jednak niskiej jakości.
Wiedźmin otrzymał film pełnometrażowy oraz serial. Obie produkcje były jednak niskiej jakości.

Producenci poinformowali nas, iż w ciągu dwóch tygodni sprzedała się już większa część nakładu premierowego, co pokazuje siłę marki Wiedźmin na polskim rynku, jak również duże zapotrzebowanie fanów na tego typu produkt.

Gra została stworzona przez niejakiego Ignacego Trzewiczka – weterana branży, który wie, jak sprawić, aby miłośnicy gier planszowych nie mogli oderwać się od rozgrywki (Neuroshima, Pret-a-Porter, Stronghold, Zombiaki oraz Robinson Crusoe).

Gra dostępna jest również w wersji komputerowej na PC. Komputerowe wydanie gry zostało zaprojektowane przez studio CD PROJEKT RED, a stworzone przez Can Explode. Obie wersje gry, czyli planszowa pudełkowa i cyfrowa, zawierają ponad 280 kart oraz 30 potworów i oferują równie ekscytujące wrażenia. Dodatkowo w fizycznej wersji gry planszowej gracze znajdą misternie wykonane figurki postaci z gry oraz najwyższej jakości kości, stworzone specjalnie przez Q-Workshop.

Co ciekawe, dla fanów Geralta przygotowano również zestaw puzzli, które z dniem dzisiejszym dostępne są w sprzedaży!

[informacja prasowa]

Prezent na święta?
Prezent na święta?
Written By
More from Patryk

Pojawiły się pierwsze oceny Dying Light

Dying Light debiutuje na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach PC....
Read More