Wiedźmin: Edycja Rozszerzona odblokowany w ofercie cdp.pl

CDP.pl ewoluuje!

Platforma cdp.pl zaprasza wszystkich chętnych do zapoznania się z ich najnowszą ofertą promocyjną na gry komputerowe. W ofercie znalazła się nawet gra Wiedźmin: Edycja Rozszerzona za 4.99 złotego!

wiedmin

 

Wczoraj, w związku z rozpoczynającymi się ostatkami, serwis cdp.pl rozpoczął promocję, w której przecenił ponad 50 gier poniżej 5 zł! Wśród tytułów objętych promocją i cieszących się największą popularnością po pierwszym dniu znalazły się m.in.: Gothic 3, Flashback HD, S.T.A.L.K.E.R. Czyste Niebo, seria Little Big Adventure czy Bejewled 3. 

Wiedźmin: Edycja Rozszerzona nie był początkowo objęty obniżką – miał zostać dodany do promocji po zrealizowania celu ilości zakupów i nowych rejestracji w serwisie obrazowanym paskiem postępu. Cel ten właśnie został osiągnięty i pierwsza część przygód Geralta jest już dostępna w rewelacyjnie niskiej cenie 4,99 zł przez najbliższe 12 godzin! Przy okazji ostatkowej promocji w cdp.pl, każdy kto wyda co najmniej 25 zł otrzyma po zakończeniu promocji 25% zniżki na kolejny zakup w serwisie. Czym jest więc edycja poszerzona? The Witcher: Enhanced Edition to poprawiona i rozbudowana wersja udanej polskiej gry action-RPG, opartej na twórczości Andrzeja Sapkowskiego. Twórcy ze studia CD Projekt RED usunęli większość mankamentów oryginału, wprowadzili oczekiwane przez fanów udoskonalenia oraz dodali nowe misje.

Written By
More from Patryk

Fallout 3 trafi na Xbox One wraz z premierą Fallout 4

Microsoft dogadał świetny deal z firmą Bethesda. Złożysz preorder na Fallout 4...
Read More