Wiedźmin: Edycja Rozszerzona odblokowany w ofercie cdp.pl

CDP.pl ewoluuje!

Platforma cdp.pl zaprasza wszystkich chętnych do zapoznania się z ich najnowszą ofertą promocyjną na gry komputerowe. W ofercie znalazła się nawet gra Wiedźmin: Edycja Rozszerzona za 4.99 złotego!

wiedmin

 

Wczoraj, w związku z rozpoczynającymi się ostatkami, serwis cdp.pl rozpoczął promocję, w której przecenił ponad 50 gier poniżej 5 zł! Wśród tytułów objętych promocją i cieszących się największą popularnością po pierwszym dniu znalazły się m.in.: Gothic 3, Flashback HD, S.T.A.L.K.E.R. Czyste Niebo, seria Little Big Adventure czy Bejewled 3. 

Wiedźmin: Edycja Rozszerzona nie był początkowo objęty obniżką – miał zostać dodany do promocji po zrealizowania celu ilości zakupów i nowych rejestracji w serwisie obrazowanym paskiem postępu. Cel ten właśnie został osiągnięty i pierwsza część przygód Geralta jest już dostępna w rewelacyjnie niskiej cenie 4,99 zł przez najbliższe 12 godzin! Przy okazji ostatkowej promocji w cdp.pl, każdy kto wyda co najmniej 25 zł otrzyma po zakończeniu promocji 25% zniżki na kolejny zakup w serwisie. Czym jest więc edycja poszerzona? The Witcher: Enhanced Edition to poprawiona i rozbudowana wersja udanej polskiej gry action-RPG, opartej na twórczości Andrzeja Sapkowskiego. Twórcy ze studia CD Projekt RED usunęli większość mankamentów oryginału, wprowadzili oczekiwane przez fanów udoskonalenia oraz dodali nowe misje.

Written By
More from Patryk

Edycja Kolekcjonerska Wiedźmin 3: Dziki Gon wyprzedana w nieco ponad 24 godziny

Gra Wiedźmin 3: Dziki Gon odniosła kolejny sukces i pobiła kolejny rekord...
Read More