Wiedźmin 3: Dziki Gon z modami wygląda na komputerach PC, później może i na konsolach

CD Projekt RED udostępnili możliwość modyfikacji gry Wiedźmin 3: Dziki Gon na komputerach osobistych. Następne w kolejce są konsole Xbox One oraz PlayStation 4.

Producenci z firmy CD Projekt RED poinformowali o udostępnieniu specjalnych narzędzi modderskich dla gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Gracze na komputerach osobistych będą zatem mogli rozpocząć modyfikację swojej ulubionej gry i wprowadzać tam różne, nowe ”elementy”.

Twórcy gry pozwolą wpływać na obiekty w grze. Dzięki tej funkcjonalności będzie można odmienić wygląd płotki, można ją dowolnie pomalować, czy samego Geralta. Teraz tylko czekać na szalone pomysły graczy.

Pierwsze z nich zostały uwiecznione na materiale wideo redakcji Gamespot, która dobrała się do narzędzi modderskich. Płotka z pomalowanym ”tyłkiem’, czy też jako kościotrup? Dlaczego nie, wystarczy tylko trochę fantazji, aby odmienić wygląd gry i wprowadzić tutaj nieco humoru.

Oczywiście na chwilę obecną to zabawa tylko i wyłącznie dla właścicieli pecetów. CD Projekt RED nadal kombinują, jak wprowadzić mody do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon na rynek PlayStation 4 oraz Xbox One. Trzymamy rękę na pulsie i czekamy na kolejne informacje w tej sprawie.

[dzięki – http://www.pushsquare.com/news/2015/08/the_witcher_3s_pc_mods_could_come_to_ps4]


[interaction id=”559bca54529840a30ea3bd63″]

Written By
More from Patryk

Nadal nie znamy konkretów na temat DriveClub PlayStation Plus Edition

Evolutions Studios nadal nie ma dla graczy wiadomości o darmowej edycji DriveClub...
Read More