Wiedźmin 3: Dziki Gon wystarczy na 200 godzin grania?

Przedstawiciel CD Projekt RED zapowiedział, że ukończenie gry Wiedźmin 3: Dziki Gon w całości może zająć nawet 200 godzin.

Czekaliśmy na Wiedźmin 3: Dziki Gon i już jest na ostatniej prostej!
Czekaliśmy na Wiedźmin 3: Dziki Gon i już jest na ostatniej prostej!

Wiedźmin 3: Dziki Gon będzie raczej dłuższą grą RPG, szczególnie jeżeli lubicie wypełniać wszystkie zadania poboczne, szukać sekretów oraz wykonywać questy od napotkanych bohaterów.

Gra ma trwać około 200 godzin, tak przynajmniej twierdzi starszy producent Damien Monnier z ramienia CD Projekt RED. Zapytany przez jednego z fanów o długość gry odpowiedział, że ma kompletne ukończenie tego tytułu będziecie potrzebować nawet około 200 godzin.

Co więcej, jeszcze w pierwszych zapowiedziach, kilka miesięcy temu, mówiono o 50 godzinach gry przeznaczonych na główny wątek fabularny i około 100 na wszystkie zadania poboczne. Wygląda na to, że CD Projekt RED przez długie miesiące produkcji wypracowali grę kompletną, z którą spędzimy długie godziny.

Wiedźmin 3: Dziki Gon pojawi się na rynku w maju tego roku. Właściciele PlayStation 4, Xbox One oraz komputerów osobistych już powinni zacierać ręce, bo wygląda na to, że to będzie gra na długie godziny.

[dzięki – http://www.vg247.com/2015/03/31/the-witcher-3-wild-hunt-200-hours-pc-ps4-xbox-one/]

witcher3_screenshot2

Written By
More from Patryk

Resident Evil Zero HD – Capcom przedstawia dziennik developera

Jedną z ciekawszych premier Capcomu nadchodzących miesięcy będzie bez wątpienia Resident Evil...
Read More