Wiedźmin 3: Dziki Gon – w tym tygodniu dwa nowe DLC

Tylko w tym tygodniu gracze dostaną dwa darmowe dodatki DLC do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon na PlayStation 4, Xbox One oraz PC.

Jeszcze przed premierą gry Wiedźmin 3: Dziki Gon firma CD Projekt RED obiecywała kilkanaście bezpłatnych dodatków DLC. Producenci gry zaczynają się wywiązywać ze swoich obietnic, bowiem tylko w tym tygodniu otrzymamy dwa pierwsze dodatki DLC bez dodatkowych opłat.

witcher_3_hero

Gracze mogą liczyć na dwie nowości. Otrzymacie ”alternatywny wygląd Yennefer”, czyli nieco inny strój dla naszej czarodziejki, który powinien Wam się spodobać.

Drugim dodatkiem DLC będzie kolejne zlecenie na zabicie potwora. Tym razem zmierzycie się z pewną bestią w Skellige, która zdecydowała się nawiedzać nieszczęsnych wieśniaków.

Już niebawem powinniśmy otrzymać kolejne informacje na temat darmowych dodatków DLC do tej gry. Wiedźmin 3: Dziki Gon się rozkręca, choć CD Projekt RED nadal walczy z błędami udostępniając aktualizacje gry. Na komputerach osobistych pojawiły się już trzy aktualizacje, a teraz czekamy na patch dla Playstation 4 oraz Xbox One.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/05/the-witcher-3-wild-hunts-second-batch.html]

the witcher 3 dlc

witcher free dlc

Written By
More from Patryk

Efekty pogodowe w grze Tom Clancy’s The Division

Wreszcie w sieci pojawiły się nowe materiały wideo z gry Tom Clancy’s...
Read More