Wiedźmin 3: Dziki Gon w rozdzielczości 1080p na PlayStation 4 i 900p na Xbox One

Redakcja GameStar ujawniła informacje dotyczące prezentacji wczesnej wersji gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. W ich opinii gra ma działać w jakości 1080p na PlayStation 4 i 900p na Xbox One.

Withcer 3: Dziki Gon to gra przeznaczona na konsole nowej generacji.
Withcer 3: Dziki Gon to gra przeznaczona na konsole nowej generacji.

Wczoraj mogliśmy obejrzeć świeże materiały z rozgrywki w Wiedźmin 3: Dziki Gon. CD Projekt RED zdecydowało się prezentować grę dziennikarzom z całego świata, dzięki czemu w sieci pojawiło się mnóstwo ciekawych tekstów na temat gry.

Redakcja GameStar zdecydowała się przeprowadzić techniczną analizę Wiedźmin 3: Dziki Gon, z której wynika, że ten tytuł działa na PlayStation 4 w rozdzielczości 1080p, zaś na Xbox One w 900p. Według niemieckiej redakcji obie wersje gry działają w 30 klatkach na sekundę.

Na konsoli Xbox One mamy tylko rozdzielczość 900p przy 30fps i trochę bardziej rozmyte tekstury, niż na konsoli PlayStation 4. Producenci gry stwierdzili, że być może uda im się jeszcze osiągnąć na XONE natywne 1080p, ale nie padły żadne obietnice. W tej chwili to PlayStation 4 ma ostrzejszy obraz i mocniejsze kolory” – GameStar

Należy jednak pamiętać, że to nieoficjalne stanowisko względem jakości rozdzielczości w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon. Warto również podkreślić, że CD Projekt RED udostępniło trzy różne wersje sprzętowe na trzech telewizorach, toteż dziennikarze mogli osobiście sprawdzić, jak gra się prezentuje.

Wiedźmin 3: Dziki Gon zadebiutuje już 19 maja na PlayStation 4, Xbox One oraz PC. Czekamy, bowiem najważniejsza w tym wszystkim jest wspaniała przygoda, a to, z pewnością otrzymają gracze.

[dzięki – http://www.vg247.com/2015/01/27/the-witcher-3-latest-build-is-1080p-on-ps4-900p-on-xbox-one/]

Warto czekać, absolutnie!
Warto czekać, absolutnie!
Written By
More from Patryk

SPRZEDAŻ PLAYSTATION PRZEKROCZYŁA 7 MILIONÓW EGZEMPLARZY NA CAŁYM ŚWIECIE

PlayStation 4 trafiło w ręce siedmiu milionów graczy na całym świecie. Firma...
Read More