Wiedźmin 3: Dziki Gon w jakości z E3 2013 roku? To możliwe!

Na targach E3 2013 gra Wiedźmin 3: Dziki Gon wyglądała absolutnie genialnie. W przypadku premierowej edycji sprawa wygląda nieco inaczej.

Autorzy modyfikacji do gier zaczęli już prace nad modami do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Ich cel jest jeden – doprowadzić do stanu oprawy graficznej z pamiętnej prezentacji na E3 2013, kiedy to gra wyglądała genialnie.

Czekaliśmy na Wiedźmin 3: Dziki Gon i już jest na ostatniej prostej!
Czekaliśmy na Wiedźmin 3: Dziki Gon i już jest na ostatniej prostej!

CD Projekt RED tłumaczyli już sprawę zaniżenia jakości oprawy graficznej w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon. Ich tłumaczenia wydają się sensowne, ale nie o tym dzisiaj mowa. Autorzy modyfikacji chcą tak dopracować grę własnymi sposobami, aby uzyskać tamten pamiętny efekt.

W sieci pojawiły się już dwie pierwsze mody do gry, które usprawniają ten tytuł i nadają mu nieco lepszego wyglądu. Znajdziecie je pod poniższymi adresami:

Faktyczne mody do gry wprowadzają nieco nowej jakości. Przede wszystkich dodają więcej cieniowania o wyższej jakości. Ponadto można zauważyć zwiększoną głębię czerni oraz lepszą kolorystykę.

Oryginał

witcher 3 no mod jpg

Po modyfikacji

witcher 3 mod jpg

Poniżej możecie zobaczyć również filmik zmontowany przez autorów modyfikacji, na którym widać kilka różnic względem oryginalnej wersji gry. Efekty są zaskakujące, ale pamiętajcie, że mowa tutaj tylko i wyłącznie o grze na komputery osobiste. Aby odpalić rzeczone ustawienia, należy mieć bardzo wydajny komputer.

Wiedźmin 3: Dziki Gon jest dostępne na PlayStation 4, Xbox One oraz PC. CD Projekt RED obiecali kolejne aktualizacje mające na celu usprawnienie gry.

[dzięki – http://www.vg247.com/2015/05/22/the-witcher-3-wild-hunt-sweetfx-graphics-mods/]


[interaction id=”55536134e091946473ade484″]
Written By
More from Patryk

Call of Duty: Advanced Warfare – wysyp kolejnych screenów z gry

Call of Duty: Advanced Warfare nie daje o sobie zapomnieć. Twórcy gry,...
Read More