Wiedźmin 3: Dziki Gon w 1080p na PlayStation 4 i Xbox One?

CD Projekt RED celuje w najwyższą możliwą rozdzielczość na PlayStation 4 oraz Xbox One w przypadku Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Withcer 3: Dziki Gon to gra przeznaczona na konsole nowej generacji.
Withcer 3: Dziki Gon to gra przeznaczona na konsole nowej generacji.

Twórcy Wiedźmin 3: Dziki Gon mają jeszcze sporo czasu na dopieszczenie swojej produkcji. Gra pojawi się na rynku dopiero w przyszłym roku, toteż CD Projekt RED może spokojnie pracować nad uzyskaniem najwyższej rozdzielczości Full HD na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Na ten temat postanowił wypowiedzieć się jeden z programistów studia, niejaki Grzegorz Mocarski. Rozmawiał on z redakcją serwisu Gamingbolt na temat trzeciej odsłony przygód Geralta.

”Na ten moment nie powinniśmy rozmawiać o rozdzielczości. Robimy wszystko co w naszej mocy, aby uzyskać jak najlepsze efekty i najwyższą z możliwych jakości. Wciąż pracujemy nad optymalizacją gry i zobaczymy wkrótce, co uda nam się uzyskać.” – Gamingbolt, Grzegorz Mocarski.

Wiedźmin 3: Dziki Gon trafi na PlayStation 4, Xbox One oraz komputery osobiste w lutym przyszłego roku. Ostatnie rewelacje dotyczące Assassin’s Creed: Unity oraz rozdzielczości 900p rozbudziły burzę wśród graczy. Czy CD Projekt RED pójdzie na podobne ustępstwa względem konsoli Xbox One? Przekonamy się już wkrótce.

[dzięki – http://gamingbolt.com/cd-projekt-red-lead-programmer-witcher-3-ps4xbox-one-resolution-will-be-as-high-as-possible]

Written By
More from Patryk

Battlefield 4: Legacy Operations, czyli nowy dodatek do gry DICE w akcji

Electronic Arts zapowiedziało premierę kolejnego darmowego dodatku do Battlefield 4. Klasyczne Operacje,...
Read More