Wiedźmin 3: Dziki Gon- twórcy zaprezentowali nowy trailer!

Tym razem mamy otrzymać otwarte, przepiękne przestrzenie wypełnione zadaniami.

Wiedźmin 3: Dziki Gon to gra RPG, za którą odpowiedzialne jest polskie studio CD Projekt RED. Jest to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier przez polskich graczy. Twórcy opublikowali nowy trailer gry.

Wiedźmin 3: Dziki Gon trafi na PlayStation 4 oraz Xbox One. Będzie to również największa część serii.

Choć do premiery trzeciej części przygód Geralta z Rivii jeszcze sporo czasu, to i tak wszyscy ekscytują się najnowszą produkcją CD Projekt RED, a sami twórcy idealnie to wykorzystują. Pojawiają się na wszystkich branżowych imprezach. Nie zabrakło ich również na The Game Awards, gdzie zaprezentowali nowy zwiastun Wiedźmina 3.

Najnowszy trailer po raz kolejny pokazuje, że nasi rodacy doskonale wiedzą jak wzbudzić apetyty graczy. Poniższy materiał jest szybki, ale zarazem niezwykle klimatyczny, co zapewne ucieszy zagorzałych fanów serii oraz prozy Andrzeja Sapkowskiego. Co ciekawe twórcy zapowiedzieli również, że w Wiedźminie 3: Dziki Gon Geralt nie będzie jedyną grywalną postacią. Nie zdradzili jednak w kogo jeszcze wcielimy się podczas zwieńczenia trylogii o Wiedźminie. Na te informację przyjdzie nam zapewne jeszcze trochę poczekać.

Wiedźmin 3: Dziki Gon zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz na Xboksa One. Premiera gry zaplanowana jest na 25 lutego 2015 roku.

More from Mikołaj Ciesielski

W Battlefield Hardline zdobędziemy 150 poziomów doświadczenia

Battlefield Hardline to kolejna odsłona popularnej serii pierwszoosobowych strzelanin. Będzie się ona...
Read More