Wiedźmin 3: Dziki Gon – twórcy zapowiadają darmowe DLC dla wszystkich

CD Projekt RED ogłasza program darmowych rozszerzeń DLC do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Tytuł pojawi się już w przyszłym roku na PlayStation 4 oraz Xbox One i komputery osobiste.

Withcer 3: Dziki Gon to gra przeznaczona na konsole nowej generacji.
Withcer 3: Dziki Gon to gra przeznaczona na konsole nowej generacji.

Program darmowych rozszerzeń DLC do Wiedźmina 3: Dziki Gon. Co ciekawe, składa się on aż z 16 całkowicie bezpłatnych dodatków dostępnych dla każdego gracza, który nabył kopię gry. Program obejmować będzie każdą z platform, na których pojawi się gra, czyli Xbox One, PC lub PlayStation 4, oraz każdą z wersji gry (cyfrową, fizyczną, kolekcjonerską i standardową).

Już z dniem 25 lutego studio wyda pierwszy pakiet DLC (zawierający dwa DLC z planowanych 16), w skład którego wejdzie Temerski Rynsztunek (wraz z darmową zbroją dla konia), oraz dodatkowe fryzury i brody dla bohatera gry, Geralta.

To dopiero początek, bowiem od tego momentu w każdym kolejnym tygodniu publikowany będzie darmowy pakiet składający się z dwóch nowych DLC. Użytkownicy gry będą uprawnieni do pobrania dodatków za darmo, niezależnie od tego czy nabyli grę w przedsprzedaży, czy po premierze.

Gra Wiedźmin 3: Dziki Gon ukaże się 24 lutego 2015 na XBOX One, PC i PlayStation 4.

[informacja prasowa]

wiedźmin dls
To się nazywa wsparcie gry!
Written By
More from Patryk

Lords of the Fallen – pierwsze fragmenty rozgrywki

Lords of the Fallen to gra Tomasza Gopa, współtwórcy marki Wiedźmin, który...
Read More