Wiedźmin 3: Dziki Gon to 50 GB danych na PlayStation 4

W sieci pojawiły się informacje dotyczące gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Okazuje się, że wersja na PlayStation 4 będzie ważyć 50 GB.

Zbliżamy się do premiery gry Wiedźmin 3: Dziki Gon na konsolach nowej generacji oraz PC. Gracze powinni, szczególnie na PlayStation 4, zagospodarować odpowiednią ilość miejsca na dysku twardym. W sieci pojawiły się informacje o ilości 50 GB, które będą wymagane do zainstalowania gry studia CD Projekt RED na dysk konsoli PlayStation 4.

Przy założeniach gry Wiedźmin 3: Dziki Gon nikogo nie powinny dziwić jej wymagania. Gracze mogą liczyć na otwarty świat, wolną wolę w kwestiach eksploracji, wybitną oprawę graficzną oraz dziesiątki godzić w świecie gry. Gry tego kalibru powinny więc swoje ważyć, tak też jest w przypadku superprodukcji CD Projekt RED.

Ostatnio też dowiedzieliśmy się, że trwa aktualnie proces optymalizacji gry. Twórcom zależy na nie zmienianiu poziomu oprawy graficznej, co może tylko ucieszyć graczy. Tytuł na PlayStation 4 będzie działał w rozdzielczości 1080p zaś na Xbox One w 900p.

Wiedźmin 3: Dziki Gon będzie działał w jakości 1080p na PlayStation 4 oraz 900p na Xbox One. Tytuł pojawi się na rynku 19 maja tego roku.

[dzięki – http://www.dualshockers.com/2015/02/01/the-witcher-3-wild-hunt-file-size-is-at-least-50gb-for-playstation-4/]

Szykujcie miejsc na dyskach PlayStation 4!
Szykujcie miejsc na dyskach PlayStation 4!

Written By
More from Patryk

Microsoft zaplanowało 90-minutową konferencję na E3 2015

Microsoft przygotuje dłuższą konferencję na targach E3 2015 poświęconą nowym tytułom na...
Read More