Wiedźmin 3: Dziki Gon- rzućcie okiem na dwa nowe screeny

Wiedźmin 3: Dziki Gon to gra RPG, za którą odpowiedzialne jest polskie studio CD Projekt RED. Do sieci trafiły dwa nowe screeny.

Wiedźmin 3: Dziki Gon trafi na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Będzie to również największa część serii.

Trzecia część przygód Geralta z Rivii jest bez wątpienia najbardziej wyczekiwaną grą tego roku przez fanów gatunku oraz polskich graczy. Twórcy doskonale wiedzą, że promocja gry jest ważna. Do sieci trafiły dwa nowe screeny.

Choć obrazki nie pokazują niczego nadzwyczajnego, to jednak miło zawiesić oko na rodzimej produkcji, tym bardziej, że premiera gry zbliża się wielkimi krokami. Pierwszy screen przedstawia scenę, którą kojarzyć możemy m.in. z ostatnich fragmentów rozgrywki, które opublikowali twórcy.

Drugi obrazek przedstawia zaś Geralta przy bramie pewnych ruin. W tle widoczne są wisielce. Możliwe, że odwiedzimy to miejsce podczas rozgrywki w celu znalezienia sprawcy tegoż obrazka. Rzućcie okiem na screeny i oceńcie jak w tym momencie wypada najnowszy Wiedźmin.

Wiedźmin 3: Dziki Gon zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz na Xboksa One. Premiera gry zaplanowana jest na 19 maja 2015 roku.

TheWitcher3-2

Witcher3-2

 

More from Mikołaj Ciesielski

Hideo Kojima do końca będzie pracować nad Metal Gear Soild V: The Phantom Pain

Choć Hideo Kojima nie będzie już współpracował z Konami, to fani serii...
Read More