Wiedźmin 3: Dziki Gon- prace nad zawartością zostały zakończone. Twórcy eliminują bugi

Wiedźmin 3: Dziki Gon to gra RPG, za którą odpowiedzialne jest polskie studio CD Projekt RED. Do sieci trafiły informacje, że twórcy skończyli już tworzenie całego świata. Pozostało już im tylko wyeliminowanie wszelakich błędów.

Wiedźmin 3: Dziki Gon trafi na PlayStation 4 oraz Xbox One. Będzie to również największa część serii.

Jakiś czas temu do sieci trafiły informacje, mówiące o tym, że na najnowszą produkcję CD Projekt RED przyjdzie nam poczekać dłużej, aniżeli pierwotnie planowano. Okazuje się jednak, iż twórcy ukończyli już tworzenie wszystkich lokacji, postaci oraz dialogów. Rodzime studio potrzebuje jednak jeszcze czasu, aby wyeliminować wszelakie błędy, które wkradły się do produkcji w trakcie tworzenia gry.

Naprawiamy i usuwamy ostatnie bugi i optymalizujemy kod w wielu miejscach. Dzięki temu rozgrywka będzie znacznie płynniejsza oraz bardziej angażująca. Również grafika na wszystkich platformach będzie lepsza. Zawartość gry została już opracowana. Nie będziemy już niczego dodawać. Nie musicie się jednak obawiać, bowiem Wiedźmin 3: Dziki Gon starczy na tygodnie. Skala otwartego świata jest bezprecedensowa.”- powiedział Maciej Iwiński.

Co prawda do premiery Wiedźmina 3 sporo czasu i zapewne niejednego fana tej serii zasmucił fakt, iż musimy poczekać na kolejną odsłonę przygód Geralta nieco dłużej. Myślę jednak, że twórcy idą dobrą drogą, która pozwoli im wydać świetną i dopracowaną produkcję, w której wszyscy będziemy świetnie się bawić. Miejmy jednak nadzieję, iż była to ostatnia zmiana premiery Wiedźmina 3.

Wiedźmin 3: Dziki Gon zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz na Xboksa One. Premiera gry zaplanowana jest na 19 maja 2015 roku.

Najnowsza gra CD Projekt RED pojawi się w przyszłym roku na PlayStation 4, Xbox One oraz PC...mamy nadzieję, że ''pozamiata'' na rynku!
Najnowsza gra CD Projekt RED pojawi się w przyszłym roku na PlayStation 4, Xbox One oraz PC…mamy nadzieję, że ”pozamiata” na rynku!
More from Mikołaj Ciesielski

Producent Dragon Age: Inkwizycja o walce ze smokiem

Niedawno poznaliśmy datę premiery Dragon Age: Inkwizycja. Nic więc dziwnego, że teraz...
Read More