Wiedźmin 3: Dziki Gon – porównanie wersji PC z PlayStation 4

Konfrontowanie konsol z PC nie ma większego sensu, choć trzeba przyznać, że wielu z nas lubi oglądać tego rodzaju filmiki. Jak wypada Wiedźmin 3: Dziki Gon na obu platformach?

cd projekt red banner

W ostatnich dniach na naszym blogu o grach pojawia się bardzo dużo wpisów na temat gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Premiera już jutro, milion graczy zdecydowało się na preorder, a Ty którą wersję wybierzesz?

Do wyboru masz trzy, ale dziś w sieci pojawił się filmik zestawiający ze sobą PlayStation 4 oraz PC. Typowe porównanie, które nie ma na celu udowadnianie wyższości jednego systemu nad drugim, ale raczej uzmysłowienie Wam, jak świetną pracę wykonało CD Projekt RED na wszystkich systemach.

Generalnie największą różnicą jest system realistycznych włosów oraz futra. Na PC zostało to uzyskane dzięki oprogramowaniu Nvidia Hairworks. Komputery osobiste to również szansa na odpalenie gry w wyższej rozdzielczości i więcej, niż 30 fpsach na sekundę. CD Projekt RED udało się wycisnąć z PlayStation 4 bardzo dużo, za co im dziękujemy.

[dzięki – https://www.youtube.com/channel/UCy1-UfHBaFlQHDLNU9lYiyQ]

[interaction id=”55536134e091946473ade484″]

Written By
More from Patryk

Dzięki modyfikacji wprowadzono tryb FPP do Metal Gear Solid V: Ground Zeroes na PC

W sieci pojawił się filmik przedstawiający interesującą modyfikację do gry Metal Gear...
Read More