Wiedźmin 3: Dziki Gon – ponad pół godzinny filmik z rozgrywką

Ekipa CD Projekt RED opublikowała w sieci obszerną prezentację gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Fragmenty pochodzą z tegorocznej edycji targów gamescom.

Wiedźmin to marka oparta o twórczość Andrzej a Sapkowskiego, który zainspirował projektantów CD Projekt RED.
Wiedźmin to marka oparta o twórczość Andrzej a Sapkowskiego, który zainspirował projektantów CD Projekt RED.

Podczas targów gamescom 2014 w Kolonii przedstawiono nowe fragmenty wideo z Wiedźmin 3: Dziki Gon. CD Projekt RED udostępniło w sieci kompletny zapis wersji demonstracyjnej, który tym razem zmontowano w najwyższej jakości 1080p. Ktoś z Was ma ochotę na ponad pół godzinną prezentację świata gry?

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na bogato nakreślony świat miast w najnowszej odsłonie serii. W pierwszych minutach prezentacji możemy rzucić okiem na miasto portowe Novigrad, po którego ulicach spaceruje mnóstwo przechodni załatwiających swoje sprawy. Narrator tłumaczy, że będziemy mogli wejść w interakcję z wieloma osobami, które na pierwszy rzut oka mogą trudnić się chociażby handlem rybami, ale po dłuższej konwersacji odkryjemy, że możemy zaopatrzyć się u nich w uzbrojenie z przemytu. Zróżnicowanie oraz dające możliwości interakcji miasta mają być wielką zaletą trzeciej odsłony cyklu.

Wiedźmin 3: Dziki Gon trafi na rynek 24 lutego przyszłego roku na PlayStation 4, Xbox One oraz komputery osobiste. Do tej pory powinnyśmy otrzymać kolejne materiały promujące ten tytuł. Jedno jest pewne, za kilka miesięcy zagramy w niezwykle wybitny tytuł z gatunku RPG.

Written By
More from Patryk

Ile gra Wiedźmin 3: Dziki Gon zajmie miejsca na dyskach PlayStation 4 oraz Xbox One?

Wiedźmin 3: Dziki Gon to gra na PlayStation 4, Xbox One oraz...
Read More