Wiedźmin 3: Dziki Gon – pierwsze recenzje gry jeszcze przed premierą

Wiedźmin 3: Dziki Gon otrzyma recenzje jeszcze przed premierą gry na PlayStation 4, Xbox One oraz PC. CD Projekt RED najwyraźniej nie boją się krytyki dziennikarzy.

cd projekt red banner

Na naszym blogu o grach w ostatnich tygodniach Wiedźmin 3: Dziki Gon jest bardzo częstym gościem. Dziś dowiedzieliśmy się, że CD Projekt RED pozwoli na publikację recenzji gry jeszcze przed jej oficjalną premierą na rynku.

Adam Kiciński, prezes firmy CD Projekt przyznał, że pierwsze recenzje gry pojawią się jeszcze przed jej oficjalnym debiutem na rynku, czyli przed dniem 19 maja tego roku. Umożliwianie recenzentom sprawdzanie gier jeszcze przed premierą jest aktualnie raczej rzadkością. Producenci gry Wiedźmin 3: Dziki Gon najwyraźniej przekonani są o wysokiej jakości swojej produkcji, skoro na to pozwalają.

witcher 3

Dodatkowo Adam Kiciński w rozmowie z Polską Agencją Prasową dodaje, że gra już teraz cieszy się ogromnym zainteresowaniem. To dodaje skrzydeł producentom i pozwala zachować spokój przed wielką premierą.

„Przedsprzedaż idzie zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Warto zwrócić uwagę, że na miesiąc przed premierą nasza gra jest w czołówce najlepiej sprzedających się gier. Największego wzrostu przedsprzedaży spodziewamy się oczywiście w okresie bezpośrednio poprzedzającym premierę, kiedy pełną parą ruszy kampania marketingowa i ukażą się pierwsze recenzje” – powiedział.

Warto jest więc zainteresować się grą Wiedźmin 3: Dziki Gon, która w tym roku jest z pewnością jedną z najlepszych, jakie pojawią się na konsolach nowej generacji.

CD Projekt RED po tej wielkiej premierze z pewnością zajmie się kolejnymi grami, najpewniej będzie to Cyberpunk 2077.

[dzięki – http://biznes.pap.pl/pl/news/pap/info/1278969,cd-projekt-w-polowie-roku-rozpocznie-prace-nad-aktualizacja-strategii]

witcher 3 wallp

Written By
More from Patryk

Call of Duty: Ghosts – dodatek Nemesis dostępny od przyszłego tygodnia

W sieci pojawiły się oficjalne informacje na temat kolejnego dodatku do Call...
Read More