Wiedźmin 3: Dziki Gon – patch 1.04 obniżył jakość grafiki?

Patch 1.04 do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon na PlayStation 4 został udostępniony kilka dni temu. Gracze uskarżają się na obniżenie jakości grafiki na konsolach, co na to CD Projekt RED?

Część osób z oficjalnego forum firmy CD Projekt RED uważa, że patch 1.04 do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon obniżył jakość oprawy graficznej na PlayStation 4.

witcher 3 banner

Gracze uważają, że najnowsza aktualizacja zmniejszyła jakość filtrowania tekstur, zawęziła promień rysowania się obiektów oraz uprościła anty-aliasing. To sporo zarzutów, jak na jedną niewielką aktualizację, ale momentalnie postanowił się do nich odnieść Marcin Momot z CD Projekt RED.

Jego zdaniem nic nie zostało usunięte z gry, ani też oprawa graficzna nie została obniżona na PlayStation 4. Wszystkie efekty, elementy oraz obiekty pozostały na swoim miejscy, dodaje Marcin Momot na forum CD Projekt RED.

Producenci gry Wiedźmin 3: Dziki Gon pracują aktualnie nad kolejną aktualizacją. Patch 1.06 ma pojawić się już wkrótce i wprowadzić kolejne usprawnienia do gry. Co więcej, na Xbox One patch 1.04 ma pojawić się już wkrótce, bowiem aktualnie przechodzi proces certyfikacji przez firmę Microsoft.

[dzięki – http://forums.cdprojektred.com/threads/46674-Patch-ps4-1-04-downgrade/page4]


[interaction id=”55536134e091946473ade484″]
Written By
More from Patryk

IMGN.PRO i byli twórcy Wiedźmin 3: Dziki Gon pracują nad grą Seven

Kolejni producenci gier zdecydowali się przejść na ”niezależność” i tworzyć mniejszy tytuł....
Read More