Wiedźmin 3: Dziki Gon otrzymał nowy gameplay, który musisz zobaczyć

W sieci opublikowano kolejny gameplay z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Film przedstawia nie prezentowane dotychczas fragmenty rozgrywki. Premiera gry w maju na PlayStation 4, Xbox One oraz PC.

Czekaliśmy na Wiedźmin 3: Dziki Gon i już jest na ostatniej prostej!
Czekaliśmy na Wiedźmin 3: Dziki Gon i już jest na ostatniej prostej!

Już tak nie wiele dni dzieli graczy od premiery gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Tytuł pierwotnie miał pojawić się na rynku już w lutym, ale twórcy zdecydowali się przesunąć premierą na maj.

Do tego czasu będą nas karmić kolejnymi materiałami promocyjnymi z gry. W sieci opublikowano właśnie najnowszy gameplay z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Nie prezentowany wcześniej fragment rozgrywki jest tak naprawdę podsumowaniem tego, z czym gracze będą mieli do czynienia w pełnej odsłonie gry. Jest tutaj nieco walki, dialogów, przegląd mapy świata gry oraz prezentacja wspaniale wykonanego środowiska.

Wiedźmin 3: Dziki Gon zapowiada się niezwykle okazale, głównie za sprawą swoich rozmiarów, rozmachu z jakim gra została przygotowana oraz oprawy graficznej.

Już 19 gracze będą mogli sprawdzić Wiedźmin 3: Dziki Gon na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych – czekamy!

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/04/the-witcher-3-wild-hunt-gameplay-trailer.html]

Written By
More from Patryk

Street Fighter 5 nigdy nie pojawi się na Xbox One

Użytkownicy Xbox One ostatnio nie mają łatwo, szczególnie patrząc na Street Fighter...
Read More