Wiedźmin 3: Dziki Gon – opublikowano kolejny dziennik dewelopera

CD Projekt RED opublikowało w sieci kolejny materiał dokumentalny na temat gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Najnowszy filmik z serii ”dev diary” przedstawia nam otwarty świat gry i jego niebezpieczeństwa.

Wiedźmin otrzymał film pełnometrażowy oraz serial. Obie produkcje były jednak niskiej jakości.
Wiedźmin otrzymał film pełnometrażowy oraz serial. Obie produkcje były jednak niskiej jakości.

Autorzy gry Wiedźmin 3: Dziki Gon opublikowali w sieci kolejny dziennik dewelopera dotyczący otwartego świata gry. Producenci chcą nam uzmysłowić, jakie niebezpieczeństwa czekają na nas w otwartym świecie, co możemy tam odnaleźć, uzyskać oraz z czym przyjdzie nam się zmierzyć.

CD Projekt RED chciało wypracować tak obszerne środowisko, jak tylko się dało, jednakowoż zadbano przede wszystkim o jego realizm oraz zróżnicowanie. Producenci gry wyjaśniają, że wszystkie lokacje zamieszkane przez ludność, zostały zaprojektowane tak, aby jak najbardziej imitować rzeczywistość. W osadach i miastach panuje normalne życie, mieszkańcy ze sobą handlują, robią interesy, przebywają w karczmie.

Co więcej, na śmiałków czeka mnóstwo sekretnych miejsc do odkrycia. Producent przygotował dla wędrowców mnóstwo jaskiń, lochów, ruin, gdzie możemy znaleźć unikatowe przedmioty i nagrody. Warto tam się udać, ale możemy tam napotkać silniejszych przeciwników.

Wiedźmin 3: Dziki Gon trafi na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz na Xboksa One. Premiera gry zaplanowana jest na 24 lutego 2015 roku.

 

Written By
More from Patryk

Kolejne materiały wideo z dodatku Horsepower Expansion Pack do Driveclub

Kolejne nagrania wideo z dodatku Horsepower Expansion Pack gry Driveclub pojawiły się...
Read More