Wiedźmin 3: Dziki Gon – opublikowano kolejny dziennik dewelopera

CD Projekt RED opublikowało w sieci kolejny materiał dokumentalny na temat gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Najnowszy filmik z serii ”dev diary” przedstawia nam otwarty świat gry i jego niebezpieczeństwa.

Wiedźmin otrzymał film pełnometrażowy oraz serial. Obie produkcje były jednak niskiej jakości.
Wiedźmin otrzymał film pełnometrażowy oraz serial. Obie produkcje były jednak niskiej jakości.

Autorzy gry Wiedźmin 3: Dziki Gon opublikowali w sieci kolejny dziennik dewelopera dotyczący otwartego świata gry. Producenci chcą nam uzmysłowić, jakie niebezpieczeństwa czekają na nas w otwartym świecie, co możemy tam odnaleźć, uzyskać oraz z czym przyjdzie nam się zmierzyć.

CD Projekt RED chciało wypracować tak obszerne środowisko, jak tylko się dało, jednakowoż zadbano przede wszystkim o jego realizm oraz zróżnicowanie. Producenci gry wyjaśniają, że wszystkie lokacje zamieszkane przez ludność, zostały zaprojektowane tak, aby jak najbardziej imitować rzeczywistość. W osadach i miastach panuje normalne życie, mieszkańcy ze sobą handlują, robią interesy, przebywają w karczmie.

Co więcej, na śmiałków czeka mnóstwo sekretnych miejsc do odkrycia. Producent przygotował dla wędrowców mnóstwo jaskiń, lochów, ruin, gdzie możemy znaleźć unikatowe przedmioty i nagrody. Warto tam się udać, ale możemy tam napotkać silniejszych przeciwników.

Wiedźmin 3: Dziki Gon trafi na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz na Xboksa One. Premiera gry zaplanowana jest na 24 lutego 2015 roku.

 

Written By
More from Patryk

Cdp.pl świętuje swoje urodziny wielką promocją

Serwis cyfrowej dystrybucji gier wideo cdp.pl obchodzi 2. urodziny i zamierza to...
Read More