Wiedźmin 3: Dziki Gon – nowe fragmenty rozgrywki

Podczas targów E3 zaprezentowano nowe fragmenty rozgrywki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Tytuł trafi do nas w przyszłym roku w wersjach na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Wiedźmin 3: Dziki Gon trafi na PlayStation 4 oraz Xbox One. Będzie to również największa część serii.
Wiedźmin 3: Dziki Gon trafi na PlayStation 4 oraz Xbox One. Będzie to również największa część serii.

Serwis IGN opublikował w internecie świeże materiały wideo rozgrywki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Redaktorzy tego serwisu mieli okazję własnoręcznie przetestować nowe przygody Geralta z Rivii, co uwiecznili na poniższym filmiku. Materiał zaczyna się w momencie, w którym główny bohater gry kończy walkę z wielkim gryfem. Wersja demonstracyjna w głównej mierze skupia się na wędrówce bohatera po Novigradzie. Jest to jedna z lokacji dostępnych w grze.

Novigrad to ponoć kilkutysięczna społeczność, a samo miasto składa się aż z czterech oddzielnych dzielnic. Autorzy gry, firma CD Projekt RED z należytym pietyzmem przygotowali lokacje w grze. Podczas rozgrywki Geralt odwiedza również Gijnstre, który jest miejscowym gangsterem, a nie zawodowym szpiegiem. Jak widać na załączonym filmiku, miasteczko jest pełne drewnianych i murowanych budynków, świątyń oraz karczm.

Wiedźmin 3: Dziki Gon trafi na rynek 24 lutego przyszłego roku na PlayStation 4, Xbox One oraz komputery osobiste.

Written By
More from Patryk

Na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One trudno uzyskać 1080p i 60 fpsów ?

Twórca Final Fantasy XV rozmawiał z dziennikarzami DualShockers na temat konsol PlayStation...
Read More