Wiedźmin 3: Dziki Gon – nowe fragmenty rozgrywki

Podczas targów E3 zaprezentowano nowe fragmenty rozgrywki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Tytuł trafi do nas w przyszłym roku w wersjach na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Wiedźmin 3: Dziki Gon trafi na PlayStation 4 oraz Xbox One. Będzie to również największa część serii.
Wiedźmin 3: Dziki Gon trafi na PlayStation 4 oraz Xbox One. Będzie to również największa część serii.

Serwis IGN opublikował w internecie świeże materiały wideo rozgrywki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Redaktorzy tego serwisu mieli okazję własnoręcznie przetestować nowe przygody Geralta z Rivii, co uwiecznili na poniższym filmiku. Materiał zaczyna się w momencie, w którym główny bohater gry kończy walkę z wielkim gryfem. Wersja demonstracyjna w głównej mierze skupia się na wędrówce bohatera po Novigradzie. Jest to jedna z lokacji dostępnych w grze.

Novigrad to ponoć kilkutysięczna społeczność, a samo miasto składa się aż z czterech oddzielnych dzielnic. Autorzy gry, firma CD Projekt RED z należytym pietyzmem przygotowali lokacje w grze. Podczas rozgrywki Geralt odwiedza również Gijnstre, który jest miejscowym gangsterem, a nie zawodowym szpiegiem. Jak widać na załączonym filmiku, miasteczko jest pełne drewnianych i murowanych budynków, świątyń oraz karczm.

Wiedźmin 3: Dziki Gon trafi na rynek 24 lutego przyszłego roku na PlayStation 4, Xbox One oraz komputery osobiste.

Written By
More from Patryk

Mirror’s Edge Catalyst ma być grą przepakowaną zawartością

Twórcy gry Mirror’s Edge Catalyst zdecydowali się wypowiedzieć na temat znajdziek, questów,...
Read More