Wiedźmin 3: Dziki Gon – nowa infografika

Wiedźmin 3: Dziki Gon wielkimi krokami zbliża się do premiery, która planowana jest 19 maja. Z tej okazji prawie codziennie możemy znaleźć nowe materiały na temat produkcji. Dziś była to infografika.

 

W sieci pojawiła się nowa infografika z Wiedźmin 3: Dziki Gon. Jest to bardziej krótkie podsumowanie tego, co mogliśmy wyłapać podczas udostępniania materiałów przez twórców.

Pierwsza informacja pojawiająca się w infografice dotyczy wielkości świata. Nie są podane dokładne liczby, pojawia się jedynie porównanie do poprzedniej części gry: „35 razy większy od Wiedźmin 2”.

Kolejna informacja dotyczy czasu przejścia całej produkcji. 50 godzin to przewidziana minimalna ilość czasu, której będziemy potrzebować, by przejść główny wątek fabularny w trzeciej części Wiedźmina. Jeżeli pokusilibyśmy się jeszcze o wykonanie wszystkich misji pobocznych, ukończenie gry zajmie nam co najmniej 100 godzin. Dodatkowo znajduję się informacja dotycząca zakończeń w grze. Będziemy mieli do dyspozycji 36 różnych finałów naszej przygody. Liczby robią wrażenie!

Poniżej znajdziemy informacje na temat poszczególnych kreatur, które napotkamy na naszej drodze. Docelowo mamie mieć okazję napotkania ponad 60 unikalnych potworów. Dołączono do tego skrótowe opisanie znaków wiedźmińskich, które mają być naszym głównym argumentem przy spotkaniach z monstrami.

W moim przypadku każda informacja na temat trzeciej odsłony przygód Geralta umila okres oczekiwania na premierę. Też tak macie?

[dzięki http://www.dualshockers.com/2015/05/08/the-witcher-3-gets-a-lovely-new-screenshot-new-infographic-and-info-on-ciri-and-more/] [Autor – Piotr]
Written By
More from Piotr Parchan

Szansa na zapowiedź Dark Souls 3 podczas tegorocznego E3

Seria Dark Souls należy do najtrudniejszych w branży gier video. Po sukcesie...
Read More