Wiedźmin 3: Dziki Gon- mała porcja świeżych screenów

Wiedźmin 3: Dziki Gon to gra RPG, za którą odpowiedzialne jest polskie studio CD Projekt RED. Jest to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier przez polskich graczy. Do sieci trafiły wczoraj nowe screeny, które umilają nieco oczekiwanie na tę produkcję.

Wiedźmin 3: Dziki Gon trafi na PlayStation 4 oraz Xbox One. Będzie to również największa część serii.

Choć do premiery trzeciej części przygód Geralta z Rivii jeszcze sporo czasu, to i tak wszyscy ekscytują się najnowszą produkcją CD Projekt RED, a sami twórcy idealnie to wykorzystują. Pojawiają się na wszystkich branżowych imprezach oraz raz po raz udostępniają w sieci materiały dotyczące Wiedźmina 3: Dziki Gon. Tym razem są to cztery screeny, obok których nie możecie przejść obojętnie.

Poniższe obrazki pokazują jak świetną grę przygotowuje dla Nas polskie studio. Prawie wszystkie są po prostu śliczne. Jednakże jeden z owych obrazków, przedstawiający walkę Geralta z wilkami wyraźnie odstaje od reszty. Ponadto wielu graczy narzeka w sieci, że postać Białego Wilka na tym screenie łudząco przypomina serialowego oraz filmowego Wiedźmina. Miejmy nadzieję, że Dziki Gon nie podzieli losu ekranizacji, a w lutym w nasze ręce wpadnie gra, która dostarczy nam setki godzin świetnej rozgrywki.

Wiedźmin 3: Dziki Gon zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz na Xboksa One. Premiera gry zaplanowana jest na 25 lutego 2015 roku.

More from Mikołaj Ciesielski

Zwiastun nowej gry twórców Mercenary Kings

Widać, że Tribute Games. Dopiero co 25 marca miała miejsce premiera Mercenary...
Read More