Wiedźmin 3: Dziki Gon – list otwarty od twórców gry i data premiery

Wiedźmin 3: Dziki Gon to gra RPG od rodzimego studia CD Projekt RED. Firma wystosowała list otwarty do fanów z całego świata, w którym informuje nas o przesunięciu daty premiery na luty 2015.

witcher1copyof4

 

Właśnie kilka minut temu na naszej skrzynce pocztowej wylądował list od CD Projekt RED, który firma wystosowała do wszystkich fanów ich twórczości. Autorzy oczywiście nawiązali do sytuacji gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, który od wielu miesięcy jest w procesie produkcji. Okazuje się, że na zwieńczenie przygód Geralta z Rivii będziemy musieli jeszcze poczekać. Planowany okres premiery trzeciej części serii to luty przyszłego roku. CD Projekt RED pragnie, aby rozgrywka stała na najwyższym poziomie. Wiemy jak wiele czasu spędzono na dopracowaniu ogromnego, żywego świata gry. Oto cytat ze wspomnianego listu do wszystkich fanów marki:

”Drodzy gracze, zdajemy sobie sprawę, że wielu z Was chciałoby jak najszybciej zagrać w Wiedźmina. Przepraszamy, że będziecie musieli poczekać nieco dłużej niż pierwotnie zakładaliśmy. Wierzymy, że jak już ten czas minie okaże się, że było warto. Wierzymy, że sprostamy pokładanym w nas nadziejom, a Wiedźmin 3 Dziki Gon stanie się jedną z najlepszych gier RPG dostarczając Wam dużo wspaniałej rozrywki.”

Cóż, wypada uzbroić się w cierpliwość i przygotować się na kilkanaście miesięcy oczekiwań. Myślę że do tego czasu twórcy zaskoczą nas jeszcze nie jednym, spektakularnym zwiastunem produkcji. Wiedźmin to najmocniejsza rodzima marka na zachodzie. Na ten tytuł wyczekują gracze łaknący nowych doznań na PlayStation 4 i Xbox One. Poniżej możecie rozkoszować się fascynującą animacją z gry.

)

Written By
More from Patryk

Microsoft zaplanowało 90-minutową konferencję na E3 2015

Microsoft przygotuje dłuższą konferencję na targach E3 2015 poświęconą nowym tytułom na...
Read More