Wiedźmin 3: Dziki Gon – gra sprzedała się w ilości 4 milionów egzemplarzy

CD Projekt RED ma powody do dumy, bowiem Geralt i jego Wiedźmin 3: Dziki Gon tylko w dwa tygodnie sprzedało się w ilości aż 4 milionów egzemplarzy.

Polskie gry są coraz bardziej doceniane i uznane na rynku. Polska branża wchodzi do ścisłej czołówki, czego dowodem jest chociażby znakomity wynik gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Gra na PlayStation 4, Xbox One oraz PC sprzedała się w ilości 4 milionów egzemplarzy.

witcher-3-banner-1

Marcin Iwiński, współzałożyciel firmy CD Projekt RED i jej aktualny prezes, wystosował otwarty list do fanów, w którym podziękował za wsparcie, którym obdarzyli jego najnowszą grę.

Sukces Wiedźmin 3: Dziki Gon to nie tylko sukces CD Projekt RED, ale przede wszystkim rodzimej branży elektronicznej rozrywki, bowiem po Lords of the Fallen oraz Dying Light to przygody Geralta rozkochały w sobie cały branżowy świat. I dobrze, bo potrzebujemy takich sukcesów, aby Polska wyrabiała sobie znakomitą markę w skali światowej.

Co najciekawsze, koszty poniesione na produkcję gry zwróciły się już pierwszego dnia, kiedy to zainkasowano pieniądze z zamównień przedpremierowych. To pokazuje tylko skalę sukcesu Wiedźmin 3: Dziki Gon. Teraz tylko czekać na prezentację Cyberpunk 2077!

[dzięki – http://www.dualshockers.com/2015/06/09/the-witcher-3-wild-hunt-sells-over-four-million-copies-in-two-weeks-cd-projekt-red-thanks-fans-for-huge-milestone/]

W trzeciej odsłonie serii przyjdzie nam się zmierzyć z wieloma przerażającymi bestiami!
W trzeciej odsłonie serii przyjdzie nam się zmierzyć z wieloma przerażającymi bestiami!
[interaction id=”55536134e091946473ade484″]
Written By
More from Patryk

The Sims 2 do końca miesiąca za darmo na Originie

Firma Electronic Arts zdecydowała się udostępnić grę The Sims 2 w wersji...
Read More