Wiedźmin 3: Dziki Gon – gameplay, data premiery oraz edycja limitowana

Po wczorajszej konferencji CD Projekt RED otrzymaliśmy mnóstwo ciekawych informacji na temat gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Wiemy kiedy trafi na rynek, w jakiej konfiguracji oraz mamy gameplay.

Nowy logotyp firmy CD Projekt RED jest całkiem przemyślany i stylistycznie przyjemny.
Nowy logotyp firmy CD Projekt RED jest całkiem przemyślany i stylistycznie przyjemny.

CD Projekt RED jest już w Los Angeles, gdzie wczoraj zorganizował małą konferencję dla fanów z całego świata. Na spotkaniu zaprezentowano nowe fragmenty rozgrywki z Wiedźmin 3: Dziki Gon, które trafi na PlayStation 4, Xbox One oraz komputery osobiste. Poznaliśmy również dokładną datę premiery, która zaplanowana jest na 24 lutego tego roku. 

Zwiastun stara się nam uzmysłowić z jakim światem będziemy mieli do czynienia. Tradycyjnie dla CD Projekt RED, materiał na końcu przekazuje nam pewną wiadomość. Twórcy potwierdzają, że w grze pojawi się Ciri oraz Yennefer, a także Vesemir, Esker i Lambert. Zamieszczona informacja twierdzi, że podczas rozgrywki będziemy mogli poruszać się konno. Główny bohater gry będzie mógł posługiwać się bronią dystansową, dajmy na to kuszą. lub też łukiem. Potwierdzono również możliwość żeglowania.

W trakcie konferencji zaprezentowano również edycję kolekcjonerską gry, która będzie dostępna w dwóch edycjach pudełkowych, ale również w wersji cyfrowej. Wersja standardowa, oprócz gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, zawierać będzie oficjalny soundtrack, mapę świata, kompendium oraz zestaw naklejek.

Zawartość edycji kolekcjonerskiej wygląda następująco:

  • zawartość edycji standardowej (ścieżka dźwiękowa, kompendium, mapa świata, naklejki);
  • 26-centymetrową figurkę Geralta z Rivii, walczącego z Gryfem;
  • kolekcjonerski wiedźmiński medalion;
  • SteelBook;
  • 200-stronicowy artbook, z pracami graficznymi z gry;
  • pudełka kolekcjonerske

Edycja Kolekcjonerska dostępna będzie w cenach 349,99 zł na PC oraz 419,99 zł na PlayStation 4 oraz konsolę Xbox One. Standardowa wersja gry będzie kosztowała 139,90 zł na komputery osobiste, tym niemniej na konsole – 219,90 zł.

Edycja Kolekcjonerska gry Wiedźmin 3: Dziki Gon.
Edycja Kolekcjonerska gry Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Written By
More from Patryk

Watch Dogs – porównanie wersji na Nintendo Wii U z konsolami PlayStation

Watch Dogs zadebiutowało ostatecznie na Nintendo Wii U. W sieci pojawiło się...
Read More