Wiedźmin 3: Dziki Gon – downgrade i update 1.61 dla PlayStation 4 Pro

Niektórym grom wideo nie można odmówić rozmachu i atrakcyjności…ale czasem cierpią z powodu stabilności rozgrywki.

Jedną z gier tego typu jest znakomity Wiedźmin 3: Dziki Gon, który mimo bardzo wysokiej jakości wykonania zawsze borykał się ze stabilnością rozgrywki i nie mógł pochwalić się stabilną animacją na poziomie 30 klatkach na sekundę, nie mówiąc o 60 klatkach na sekundę. Teraz ekipa Digital Foundry donosi, iż w najnowszej aktualizacji przeznaczonej dla PlayStation 4 Pro gra zalicza downgrade graficzny…ale zyskuje na stabilności.

Należy podkreślić, iż ostatnimi czasy CD Projekt RED opublikowali aktualizację dla PlayStation 4 o numerze 1.61, która to poprawia wiele błędów, optymalizując przy tym grę i dodając obsługę HDR.

Jak się jednak okazało, rodzime studio musiało nieco obniżyć jakość oprawy graficznej, w niektórych miejscach, aby móc ją poprawić w zupełnie innych.

Efekty są zadowalające. Generalnie mowa to tym, że w trybie 4K Wiedźmin ma znacząco skrócone pole rysowania obiektów, ale również obniżoną jakość detali w dalekim tle (liście drzew, czy dodatkowe elementy krajobrazu).

Warto jednak podkreślić, jakoby gra zyskała na stabilności i mogła pochwalić się teraz wyższą ilość klatek animacji. Na PlayStation 4 Pro jest to już stałe 30 FPSów.

Poniżej prezentujemy Wam wideo dotyczące stabilności gry.

Written By
More from konadmin

Kilka świeżych informacji na temat Dark Souls II

Namco Bandai potwierdziło, iż aktualnie, to prace nad konwersją Dark Souls na...
Read More