Wiedźmin 3: Dziki Gon – dodatki DLC Serce z Kamienia oraz Krew i Wino zapowiedziane

Twórcy gry Wiedźmin 3: Dziki Gon zapowiedzieli dwa dodatki DLC o nazwach Krew i wino oraz Serce z kamienia.

Czekaliśmy na Wiedźmin 3: Dziki Gon i już jest na ostatniej prostej!
Czekaliśmy na Wiedźmin 3: Dziki Gon i już jest na ostatniej prostej!

Firma CD Projekt RED przygotowała dla graczy zainteresowanych premierą Wiedźmin 3: Dziki Gon dwa obszerne rozszerzenie fabularne. Oprócz 16 mniejszych dodatków DLC gra polskiego studia otrzyma również rozszerzenia Krew i wino oraz Serce z Kamienia.

“Mimo iż prace nad grą dobiegają końca, zespół nie zamierza zwalniać tempa – w przyszłości mamy zamiar dać graczom dwa olbrzymie dodatki z masą nowych przygód. Pamiętamy czasy, kiedy rozszerzenia do gier dostarczały graczom całą masę przyjemności.

Dziś często dostajemy nowy kostium dla postaci lub nową broń, i to wcale nie oznacza,że za darmo. W przeszłości często powtarzałem, że jeśli kiedykolwiek zdecydujemy się wypuścić płatny dodatek do Wiedźmina, zaprojektujemy go tak, aby gracze nie czuli się przez nas oszukani. – prezes CD Projekt RED,Marcin Iwiński.

the-witcher-3-wild-hunt_ 4_pk

Pierwszy dodatek DLC nazwano ”Serce z kamienia”. Przygotowano szereg dodatkowych aktywności oraz misje. CD Projek RED zabierze nas w tym przypadku do Ziem Niczyich oraz Oxenfurtu. Autorzy gry Wiedźmin 3: Dziki Gon podkreślają, że ukończenie dodatku zajmie kilkanaście godzin. Istotną postacią poboczną ma tutaj być Pan Lusterko.

Drugi dodatek DLC to ”Krew i wino”. W tym przypadku jest to dłuższa, ponoć ponad dwudziestogodzinna zawartość od CD Projekt RED. Drugi dodatek ma ukazać się jednak dopiero na początku przyszłego roku.

Wiedźmin 3: Dziki Gon dostępne będzie na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych już z dniem 19 maja tego roku. Tyle miesięcy wyczekiwania, ale wszystko wskazuje na to, że warto było czekać na Geralta na nowej generacji konsol.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/04/the-witcher-3-expansion-pass-announced.html]

Written By
More from Patryk

Premiera gry Forza Motorsport 6 pod koniec roku

Forza Motorsport 6 pojawi się na rynku już pod koniec 2015 roku....
Read More