Wiedźmin 3: Dziki Gon- day one patch naprawi problem z płynnością na konsolach ósmej generacji

Wiedźmin 3: Dziki Gon to gra RPG, za którą odpowiedzialne jest polskie studio CD Projekt RED. Recenzenci narzekają na spadki animacji, lecz nasi rodacy zapowiedzieli już naprawę tego problemu.

W najbliższy wtorek debiutuje najbardziej oczekiwana polska gra, czyli Wiedźmin 3: Dziki Gon. Do sieci trafiły już pierwsze oceny. Niektórzy recenzenci narzekają na spadki animacji w wersji na konsole ósmej generacji. Twórcy zapowiedzieli już rozwiązanie tego problemu.

Od jakiegoś czasu wiadomo było, że Wiedźmin 3 otrzyma patch w dniu premiery, tzw. Day one patch. Twórcy zapowiedzieli, że łatka ta ma naprawić problemy ze spadkami płynności oraz poprawi wydajność gry, o czym poinformował Marcin Momot z CD Projekt RED.

Wszystko wskazuje więc na to, że w dniu premiery będziemy cieszyć się najnowszymi przygodami Geralta z Rivii bez większych problemów technicznych. Pozostaje odliczać dni do wtorku i mieć nadzieję, że wysokie oceny zagranicznych serwisów mają swoje odzwierciedleni w rzeczywistości.

[dzięki- http://www.vg247.com/2015/05/13/the-witcher-3-wild-hunts-frame-rate-will-be-better-on-launch-day-promises-dev/]

[interaction id=”55536134e091946473ade484″]

More from Mikołaj Ciesielski

Jak wygląda model zniszczeń w DriveClub, a jak w Forzie Horizon 2?

Premiery najbardziej oczekiwanych gier wyścigowych tego roku zbliżają się wielkimi krokami. A...
Read More
  • Maciej Jabłoński

    No cóż, takie samo było gadanie, jak testowano wczesną wersję, jaką mamy mieć pewność, że spadki płynności zostaną wyeliminowane ? Ja sobie poczekam i zobaczę ile był wart ten patch, mogę się nawet założyć, że spadki i tak będą, mam już dosyć tego robienia graczy w balona. Gra jest fenomenalna, zgoda ( niemal wszystko mi się podoba, włącznie z obniżoną grafiką i loadingami, których miało nie być, a no i nawet te bugi, pal licho ! ) ale płynność na poziomie 30 klatek być musi ! A jak na razie są spadki nawet do niecałych 15 klatek, no przepraszam, ale to są jaja jakieś… Wiedziałem i pisałem o tym, że tak będzie, no i masz….

    • CD Projekt RED popełniają błędy Ubisoftu. Pokazali Wiedźmina Ultra, a wydadzą Wiedźmina Lite. Twórcy walczą o jak najlepszą grafikę, mnogość detali, ale olewają animację, co mnie również drażni.