Wiedźmin 3: Dziki Gon- day one patch naprawi problem z płynnością na konsolach ósmej generacji

Wiedźmin 3: Dziki Gon to gra RPG, za którą odpowiedzialne jest polskie studio CD Projekt RED. Recenzenci narzekają na spadki animacji, lecz nasi rodacy zapowiedzieli już naprawę tego problemu.

W najbliższy wtorek debiutuje najbardziej oczekiwana polska gra, czyli Wiedźmin 3: Dziki Gon. Do sieci trafiły już pierwsze oceny. Niektórzy recenzenci narzekają na spadki animacji w wersji na konsole ósmej generacji. Twórcy zapowiedzieli już rozwiązanie tego problemu.

Od jakiegoś czasu wiadomo było, że Wiedźmin 3 otrzyma patch w dniu premiery, tzw. Day one patch. Twórcy zapowiedzieli, że łatka ta ma naprawić problemy ze spadkami płynności oraz poprawi wydajność gry, o czym poinformował Marcin Momot z CD Projekt RED.

Wszystko wskazuje więc na to, że w dniu premiery będziemy cieszyć się najnowszymi przygodami Geralta z Rivii bez większych problemów technicznych. Pozostaje odliczać dni do wtorku i mieć nadzieję, że wysokie oceny zagranicznych serwisów mają swoje odzwierciedleni w rzeczywistości.

[dzięki- http://www.vg247.com/2015/05/13/the-witcher-3-wild-hunts-frame-rate-will-be-better-on-launch-day-promises-dev/]

[interaction id=”55536134e091946473ade484″]

More from Mikołaj Ciesielski

Premierowy zwiastun The Amazing Spider- Man 2

THE AMAZING SPIDER- MAN 2 TO KOLEJNA ODSŁONA GIER, KTÓREGO GŁÓWNYM BOHATEREM...
Read More