Wiedźmin 3: Dziki Gon – build kontra edycja premierowa gry

Wiedźmin 3: Dziki Gon wygląda bardzo dobrze na PlayStation 4, Xbox One, a w szczególności na PC w ustawieniach Ultra. Warto jednak zestawić ze sobą build gry z 2014 roku i edycję premierową.

witcher04

Wiedźmin 3: Dziki Gon już jutro będzie oficjalnie dostępny w sprzedaży na terenie naszego kraju. Setki dni oczekiwania, dziesiątki screenów, trailerów i filmików. Teraz już wiemy, jak gra ostatecznie wygląda. Czy tak jak na prezentowanych trailerach z 2014 roku?

Żeby było jasne – Wiedźmin 3: Dziki Gon może się pochwalić rzeczywiście grafiką wysokiej jakości. Redakcja Gearnuke zdecydowała się opublikować kilka zdjęć (GIFów) przedstawiających edycję premierową gry i build z roku 2014.

Różnice są widoczne gołym okiem, bowiem poziom wykonania oraz ilość obiektów zmniejszono. Należy podkreślić, że mowa tutaj o wersji na komputery osobiste, która nie została uruchomiona na najwyższych ustawieniach.

Zastosowano ”downgrade”, który jest wyraźnie widoczny. Szczególnie jeżeli porównać pamiętne zwiastuny oraz edycję sklepową gry. CD Projekt RED to nie pierwsze studio, które zdecydowało się na ten manewr, aby gra działała płynnie. Źle to, czy dobrze, pozostawiam to do Waszej oceny.

[dzięki – http://gearnuke.com/witcher-3-cd-projekt-red-full-justice-pc-version/]

witchergif1

 

witchergif2

 

witchergif3

 

witchergif4

 

witchergif5

 

witchergif6

 

[interaction id=”55536134e091946473ade484″]
Written By
More from Patryk

W przyszłym tygodniu poznamy szczegóły bety Battlefield Hardline

Już w przyszłym tygodniu gracze mają poznać szczegóły dotyczące beta testów gry...
Read More