Wiedźmin 3: Dziki Gon będzie działał w 1080p na PlayStation 4 i 900p na Xbox One

W sieci pojawiły się informacje dotyczące rozdzielczości gry Wiedźmin 3: Dziki Gon na konsolach stacjonarnych. Na PlayStation 4 będzie to 1080p, zaś Xbox One 900p.

Czekaliśmy na Wiedźmin 3: Dziki Gon i już jest na ostatniej prostej!
Czekaliśmy na Wiedźmin 3: Dziki Gon i już jest na ostatniej prostej!

CD Projekt RED postanowili się wypowiedzieć w kwestii rozdzielczości gry Wiedźmin 3: Dziki Gon na konsolach stacjonarnych. Na konsoli PlayStation 4 będzie to natywne 1080p, zaś na Xbox One gracze mogą liczyć na rozdzielczość 900p. Ponadto twórcy potwierdzają, że gra będzie działała w jakości 30 klatek na sekundę na obu platformach.

Niniejsza wiadomość powinna uspokoić wszystkich fanów gry zainteresowanych poziomem rozdzielczości w produkcji CD Projekt RED. Twórcy już wcześniej wspominali, że postarają się uzyskać taki sam poziom rozdzielczości na obu platformach, ale najwyraźniej zdecydowano się na stabilne 900p na Xbox One.

Wiedźmin 3: Dziki Gon pojawi się na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych już w maju tego roku, dokładnie 19 dnia tego miesiąca.

[dzięki – http://www.videogamer.com/ps4/the_witcher_3_wild_hunt/news/the_witcher_3_runs_at_1080p_on_ps4_900p_on_xbox_one.html]

Wiedźmin 3: Dziki Gon ma cechować wysokiej jakości oprawa wizualna oraz otwarty świat.
Wiedźmin 3: Dziki Gon ma cechować wysokiej jakości oprawa wizualna oraz otwarty świat.
Written By
More from Patryk

Stream z gry Assassin’s Creed: Syndicate już dziś

Już dziś wieczorem będziecie mogli zobaczyć live stream z gry Assassin’s Creed:...
Read More