Wiedźmin 3: Dziki Gon – autorzy publikują nowe fragmenty rozgrywki i dziennik dewelopera

Firma CD Projetk RED opublikowała w sieci nowe materiały wideo z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Możemy sprawdzić fragmenty rozgrywki oraz dziennik dewelopera.

Wiedźmin 3: Dziki Gon trafi na PlayStation 4 oraz Xbox One. Będzie to również największa część serii.
Wiedźmin 3: Dziki Gon trafi na PlayStation 4 oraz Xbox One. Będzie to również największa część serii.

W sieci udostępniono nowe materiały wideo z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Autorzy opublikowali dziennik dewelopera oraz nowy gameplay. CD Projekt RED postanowiło wrzucić do sieci również kilka koncepcyjnych grafik, które prezentują bardzo wysoki poziom wykonania postaci.

Poniżej udostępniamy świeży trailer produkcji studia CD Projekt RED, który tym razem koncentruje się na przedstawieniu środowiska gry. Na jego temat wypowiadają się sami autorzy projektu w osobach Borysa Pugacza-Muraszkiewicza, głównego scenarzysty scenarzysta; jak również Jonasa Mattssona, odpowiedzialnego za projektowanie lokacji. Autorzy gry opisują nam nie tylko wirtualny świat, ale również system treningu głównego bohatera. Z kolei projektantka poziomów, Karolina Kuzia, opowiada nam o inspiracjach, z których czerpano w trakcie projektowania przeciwników Geralta. Wiele z tych projektów to cyfrowe odzwierciedlenia postaci z legend słowiańskich oraz baśni.

Poziom wykonania wirtualnego otocznia na fragmentach rozgrywki jest wybitny. Wiedźmin 3: Dziki Gon to gra z niezwykle charakterystycznymi, często mrocznymi lokacjami, jak chociażby prezentowane na gameplayu ruiny. Rodzimy projekt z pewnością spodoba się weteranom gatunku RPG, jak również fanom wizualnych fajerwerków (efekty cząsteczkowe – pył, krople, ogień – robią niesamowite wrażenie).

Wiedźmin 3: Dziki Gon trafi na rynek 24 lutego przyszłego roku na PlayStation 4, Xbox One oraz komputery osobiste. Czekamy z niecierpliwością!


Written By
More from Patryk

Jak Dragon Age: Inkwizycja radzi sobie na Xbox One oraz PlayStation 4?

Ekipa Digital Foundry przygotowała bardzo ciekawą analizę gry Dragon Age: Inkwizycja. Filmik...
Read More