Wiedźmin 3: Dziki Gon bez opcji multiplayer

w2
w2

Nie dawno pojawiły się pewne informacje, że być może w Wiedźmin 3: Dziki Gon znqajdzie się miejsce na opcję zabawy wieloosobowej. CD Projekt RED zrezygnowało z tego trybu I w trzeciej odsłonie przygód Geralta znajdziemy tylko tryb fabularny...

Nie dawno pojawiły się pewne informacje, że być może w Wiedźmin 3: Dziki Gon znajdzie się miejsce na opcję zabawy wieloosobowej. CD Projekt RED zrezygnowało z tego trybu I w trzeciej odsłonie przygód Geralta znajdziemy tylko tryb fabularny.

Konrad Tomaszkiewicz, który jest dyrektorem projektu, podczas rozmowy z serwisem Forbes zdradził, iż studio ostatecznie zrezygnowało z pomysłu na umieszczenie w „trójce” opcji multiplayer. Deweloperzy uznali, że nie ma miejsca na taką formę zabawy. Wiedźmin 3 nie pozwoli także na kreację własnej postaci, gdyż kłóciłoby się to z nieliniową i wielowątkową fabułą gry, której akcja dzieje się w otwartym świecie.

W dzisiejszych czasach formuła NetPlay jest upychana na siłę do każdej gry. Nie oparł się temu trendowi nawet legendarny Tomb Raider. Lara Croft została wrzucona w wir sieciowych potyczek, ale na szczęście rodzimy Geralt tam się nie wybiera. Wiedźmin 3 jest wielkim wydarzeniem dla polskiej branży gier. Oczy całego świata są skupione w stronę studia CD Projekt RED.

Cały ten zgiełk i niebotyczne oczekiwania powstały po tym, jak twórcy przyznali, iż Wiedźmin 3 ma być ogromnym, tętniącym życiem, pełnym wyzwań projektem i zwieńczeniem trylogii o Geralcie. Twórcy, a bliżej Michał Płatkow Gilewski, główny marketingowiec studia, przyznał iż RED nie zmierza do tego świata wrzucać możliwość gry wieloosobowej, uzasadniając to nieestetycznym zagraniem, mogącym zaszkodzić całej produkcji.

Ja uważam to za odważny i mądry ruch. W dzisiejszych czasach co poniektórzy zapomnieli już, jak to było, gdy Internet w grach nie istniał, a liczył się przede wszystkim soczysty singleplayer. Popieram i tęsknie za czasami, kiedy liczyła się historia, a nie funkcje społecznościowe i multiplayer.

Autor: Anzage i Juve

Written By
More from konadmin

Driveclub na targach gamescom 2013

DriveClub reprezentuje gatunek ścigałek, w których zasiadamy za sterami najpopularniejszych samochodów świata,...
Read More
w2

Nie dawno pojawiły się pewne informacje, że być może w Wiedźmin 3: Dziki Gon znqajdzie się miejsce na opcję zabawy wieloosobowej. CD Projekt RED zrezygnowało z tego trybu I w trzeciej odsłonie przygód Geralta znajdziemy tylko tryb fabularny...

" />