Wiatr, woda i błyskawice na nowym zwiastunie Watch Dogs

Watch Dogs to gra studia Ubisoft, która zmierza na PlayStation 3, Xboksa 360 i konsole nowej generacji. W sieci pojawił się również zwiastun rozgrywki zapisanej na komputerach osobistych, gdzie główną rolę odgrywa pogoda.

Vamers-FYI-Video-Games-Watch-Dogs-Banner

W sieci opublikowano nowy materiał wideo z gry Watch Dogs, który zarejestrowano podczas rozgrywki na wysokiej jakości komputerze osobistym. Ubisoft potwierdził również, że tytuł będzie można odpalać w pełnoprawnym 1080p, czego efekty widać poniżej. Materiał filmowy skupia się przede wszystkim na wizualizacji świata gry podczas zmiennych warunków atmosferycznych. Pierwsze co rzuca się w oczy, to dynamiczne oświetlenie, które naturalnie reaguje na zmianę częstotliwości promieni słońca. Panorama miasta podczas zachodu słońca wygląda fascynująco. Podobnie zresztą jak miasto skąpane w deszczu. Co ciekawe, społeczność metropolii ma zachowywać się zupełnie inaczej w takich przypadkach, a więc gdy nastąpi oberwanie chmury – ulice raczej opustoszeją. Podobnie ma się tutaj sprawa z nocnymi eskapadami po wirtualnym mieście. Noc to niebezpieczna pora, Ubisoft dorzucając do tego strugi deszczu jest w stanie generować całkiem ciekawy klimat. Schronienia szukają wszyscy, ulice zaczynają pustoszeć – bez względu na pogodę zatłoczone zostają tylko pobliskie slumsy, gdzie w takich chwilach jest wyjątkowo niebezpiecznie.

Gra trafi na rynek już 27 maja tego roku. Platformy docelowe to Xbox 360, PlayStation 3, komputery osobiste i maszyny nowej generacji. Poniżej możecie rzucić okiem na ciekawe demo technologiczne. Ciekaw jestem, ile jeszcze takich materiałów obejrzymy przed premierą?

Written By
More from Patryk

Dziś wielka premiera gry Rise of the Tomb Raider

Po wielu latach oczekiwania wreszcie jest, Lara Croft w swojej najnowszej przygodzie...
Read More