Wiatr, woda i błyskawice na nowym zwiastunie Watch Dogs

Watch Dogs to gra studia Ubisoft, która zmierza na PlayStation 3, Xboksa 360 i konsole nowej generacji. W sieci pojawił się również zwiastun rozgrywki zapisanej na komputerach osobistych, gdzie główną rolę odgrywa pogoda.

Vamers-FYI-Video-Games-Watch-Dogs-Banner

W sieci opublikowano nowy materiał wideo z gry Watch Dogs, który zarejestrowano podczas rozgrywki na wysokiej jakości komputerze osobistym. Ubisoft potwierdził również, że tytuł będzie można odpalać w pełnoprawnym 1080p, czego efekty widać poniżej. Materiał filmowy skupia się przede wszystkim na wizualizacji świata gry podczas zmiennych warunków atmosferycznych. Pierwsze co rzuca się w oczy, to dynamiczne oświetlenie, które naturalnie reaguje na zmianę częstotliwości promieni słońca. Panorama miasta podczas zachodu słońca wygląda fascynująco. Podobnie zresztą jak miasto skąpane w deszczu. Co ciekawe, społeczność metropolii ma zachowywać się zupełnie inaczej w takich przypadkach, a więc gdy nastąpi oberwanie chmury – ulice raczej opustoszeją. Podobnie ma się tutaj sprawa z nocnymi eskapadami po wirtualnym mieście. Noc to niebezpieczna pora, Ubisoft dorzucając do tego strugi deszczu jest w stanie generować całkiem ciekawy klimat. Schronienia szukają wszyscy, ulice zaczynają pustoszeć – bez względu na pogodę zatłoczone zostają tylko pobliskie slumsy, gdzie w takich chwilach jest wyjątkowo niebezpiecznie.

Gra trafi na rynek już 27 maja tego roku. Platformy docelowe to Xbox 360, PlayStation 3, komputery osobiste i maszyny nowej generacji. Poniżej możecie rzucić okiem na ciekawe demo technologiczne. Ciekaw jestem, ile jeszcze takich materiałów obejrzymy przed premierą?

Written By
More from Patryk

Kolejna bestia z Evolve oraz zapowiedź beta testów

W sieci pojawiły się kolejne informacje dotyczące testów beta gry Evolve. Rozpoczną...
Read More