Weź udział w głosowaniu na najlepszy mod do gry Dying Light

W grze Dyng Light dostępne są modyfikacje, które są aktualnie bardzo popularne. Firma Techland zebrała pięć najciekawszych ich zdaniem propozycji, na które możecie oddawać swoje głosy już teraz.

Beyond Dying Light 2.0, jest to druga edycja konkursu Dev Tools, która właśnie weszła w etap publicznego głosowania. Zwycięzca tego konkursu otrzyma najnowszy komputer Alienware Alpha oraz zestaw gadżetów z gry Dying Light. Przedstawiciele zespołu odpowiedzialnego za stworzenie tej produkcji zagrali we wszystkie zgłoszone mapy i biorąc pod uwagę kreatywność, rozgrywkę i ich ogólną jakość, wyłonili najlepszą piątkę, spośród których zwycięzca zostanie wybrany poprzez otwarte głosowanie.

Pięć najlepszych map obejmuje:

  • The Winchester Tavern – niemalże doskonała replika słynnego pubu z kultowego filmu “Wysyp Żywych Trupów” („Shaun of the Dead”). Chwyć kufel i broń swojego wodopoju,
  • SkyFall – skomplikowana i pokręcona podróż przez niespokojne sny człowieka. Różne poziomy i zagadki, które stają się tym bardziej wypaczone, im bardziej zgłębiasz rozgrywkę,
  • Escaping Death – klasyczna, napakowana akcją misja rodem z Dying Light, pełna walki i parkouru,
  • Repetition: Horror House – przeżyj horror rodem z kultowego P.T., z fabularnym twistem spod znaku Harran,
  • Little Big World – “Kochanie, zmniejszyłem wybuch epidemii”. Walcz i przemieszczaj się z wykorzystaniem parkouru po zainfekowanym domu, będąc cały czas wielkości nakrętki od butelki.

Wszystkie pięć konkursowych map można pobrać z platformy Steam, jednakowoż głosowanie odbywa się na stronie konkursowej. Głosowanie zakończy się 13 września, a wkrótce po tym zostanie ogłoszony zwycięzca.

Samo Dying Light dostępne jest na PlayStation 4, Xbox One oraz pecetach. Jest to jedna z najlepszych gier firmy Techland w ostatnich latach, na którą warto zwrócić uwagę, jeżeli tylko jesteście fanami horrorów. Tytuł zebrał średnią ocen na Metacritic w postaci 74 punktów.

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/konkurs-DL-CreativitysNotDeadContest-2-pl.jpg”]

[interaction id=”55eff1d28f1e968801e3bf7f”]

Written By
More from Patryk

Need for Speed: Undergrond 3? Dziś pierwsza grafika, a jutro pewnie zapowiedź

Nowe Need for Speed będzie oficjalnie ujawnione już jutro. Całkiem prawdopodobne, że...
Read More