Wersja demonstracyjna Forza Horizon 2 już dostępna, mamy nowe materiały wideo!

Wersja demonstracyjna gry Forza Horizon 2 na Xbox One jest już dostępna. Tytuł otrzymał status ”Gold” a w sieci pojawiły się informacje na temat ekskluzywnych edycji.

Forza Horzion 2 to jedna z najlepszych gier wyścigowych w bibliotece Xbox One!
Forza Horzion 2 to jedna z najlepszych gier wyścigowych w bibliotece Xbox One!

Firma Microsoft z przyjemnością informuje graczy, iż Forza Horizon 2 okryła się złotem. Oznacza to, że gra została w pełni ukończona i oczekuje na swoją oficjalną premierę. Tymczasem zainteresowani mogą już testować wersję demonstracyjną na Xbox One.

Ponadto w sieci pojawiły się dokładne informacje na temat specjalnych edycji Forza Horizon 2, które już teraz możecie zamawiać w przedsprzedaży. Zamówienia możecie składać na platformie Xbox Live, do wyboru są dwie pozycje.

Forza Horizon 2 Day One Deluxe Edition kosztuje jedyne 60, 99 funta. W skład tej wersji wchodzi cyfrowa edycja gry, rozszerzenie Day One Pack zawierające dodatkowe samochody: 2012 Dodge Challenger R/T, 2014 Ford Fiesta ST oraz 2013 Mercedes-Benz A 45 AMG. Ponadto gracze otrzymają dostęp do zawartości VIP, dzięki której otrzymają kolejny zestaw samochodów, boost do otrzymywanego doświadczenia oraz kilka pomniejszych prezentów.

Druga oferta to Forza Horizon 2 Day One Ultimate Edition wyceniona na 76, 99 futna. Jest to podobny zestaw dostępnyw dystrybucji cyfrowej, z tą jednak różnicą, iż otrzymujemy przepustkę sezonową z dostępem do kolejnych dodatków.

Demo Forza Horizon 2 jest już dostępne. W sieci pojawiają się nowe, efektowne materiały prezentujące rozgrywkę. Rzućcie okiem!

Written By
More from Patryk

Nowy zwiastun Mortal Kombat X to jeszcze więcej mordobicia

Mortal Kombat X otrzymało kolejny gameplay trailer, tym razem z udziałem rodziny...
Read More