Wersja demonstracyjna Final Fantasy XV już w przyszłym roku?

W sieci pojawiły się intrygujące informacje na temat wersji demonstracyjnej Final Fantasy XV. Źródłem tych donisień jest Game Informer, który opublikował bardzo ciekawy wpis na swoim serwisie internetowym.

Square Enix odpowiedzialne jest za najlepsze jRPGi w historii, między innymi serię Final Fantasy oraz Kingdom Hearts.
Square Enix odpowiedzialne jest za najlepsze jRPGi w historii, między innymi serię Final Fantasy oraz Kingdom Hearts.

Square Enix od dłuższego czasu milczy w sprawie prac nad Final Fantasy XV. Na tegorocznych targach Tokyo Games Show gra również się nie pojawi, toteż fani zaczęli obawiać się o ten tytuł.

Serwis internetowy Game Informer zamieścił bardzo intrygujący wpis, na temat wersji demonstracyjnej gry, która miałaby zostać udostępniona już w przyszłym roku. Co więcej, dostęp do demka otrzymają wszyscy, którzy zakupią Final Fantasy Type-0 HD. Czyżby Square Enix w tajemnicy trzymało prace nad tak wielkim projektem jak Final Fantasy XV?

Serwis Game Informer bardzo szybko usunęła rzeczony wpis, ale w intercecie nic nie ginie, toteż zagraniczne portale szybko podchwyciły ten temat. Rzeczone demo miałoby nosić kodową nazwę ”Episode Duscae”. W Północnej Ameryce premiera Final Fantasy Type-0 HD odbędzie się już 17 marca, a więc w tym okresie jest szansa na dostęp do wersji demonstracyjnej piętnastej odsłony legendarnej serii.

Najnowsza odsłona serii koncentruje się na efektownych, zręcznościowych walkach oraz typowym rozwoju bohaterów. W sieci udostępniono bardzo ciekawy materiał pochodzący z targów E3 roku 2013, dostępny poniżej.

[dzięki – http://www.computerandvideogames.com/476772/final-fantasy-xv-demo-reportedly-launching-in-march-2015/]

Czyżby fani jRPGów otrzymali to, czego od lat wymagali?
Czyżby fani jRPGów otrzymali to, czego od lat wymagali?

Written By
More from Patryk

Bloodborne – zmiana daty premiery

Bloodborne to ekskluzywna pozycja, która ma pojawić się na PlayStation 4. Premierę...
Read More