Wersja beta gry Rainbow Six: Siege w jakości 1080p na PlayStation 4

Ubisoft poinformował o standardach bety gry Rainbow Six: Siege na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One. Tytuł działa w jakości 1080p na PlayStation 4, zaś na Xbox One w nieco niższej.

Niezwykle oczekiwane Rainbow Six: Siege od Ubisoftu zadziała w jakości 1080p na konsoli PlayStation 4, o czym oficjalnie informuje producent gry. Tytuł na konsoli Microsoftu będzie działał niestety w rozdzielczości 900p. Warto jednak podkreślić, iż na obu sprzętach jakość animacji została ustalona na stabilne 60 klatek na sekundę. Na pecetach wersja beta ma oscylować wokół rozdzielczości 720p a 900p, oczywiście w zależności od konfiguracji sprzętowej.

Co ciekawe, sam Microsoft wypowiada się w kwestii rozdzielczości gry Rainbow Six: Siege. Ponoć gigant z Redmond do samej premiery pełnej wersji gry będzie ”kombinował”, jak wycisnąć z tego tytułu absolutnego maksa w postaci rozdzielczości 1080p. Zatem informacje o finalnej wersji gry firma poda dopiero przed premierą Raibow Six: Siege na półkach sklepowych.

Konsolowa wojenka zatem trwa w najlepsze, aczkolwiek w przypadku gry Rainbow Six: Siege wszyscy są raczej zgodni, że będzie to tytuł dopracowany i niezwykle interesujący. Królowa taktycznych strzelanin powraca w odmienionej formule i to wieloosobowej. Może się udać, zważywszy na długi okres przygotowywań i uwzględnianie uwag fanów w trakcie produkcji.

Gra Rainbow Six: Siege zadebiutuje na rynku już z dniem 1 grudnia na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych. Gra dziś wchodzi w fazę testów beta, a więc jeżeli zakwalifikowaliście się do testów, to dajcie znać w komentarzach, jakie jest Wasze zdanie na temat gry Ubisoftu.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=Uf9pAswIpfw” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55fc39c366f2b66b49cdd183″]

Written By
More from Patryk

Video – E3 2015, jakie gry powinno pokazać Square Enix?

Targi elektronicznej rozrywki E3 2015 już niebawem. Na tej imprezie zazwyczaj dochodzi...
Read More