Wersja alfa Evolve dostępna jedynie dla graczy z Ameryki Północnej.

Evolve to sieciowy FPS od Turtle Rock Studios, czyli twórców m.in. Left 4 Dead. Podobnie jak w przypadku Left 4 Dead ponownie panowie z Turtle Rock kładą nacisk na kooperacje. Tytuł ten zadebiutuje jeszcze w tym roku, a dokładniej w październiku.

Sieciowy FPS o wybijaniu potworów, kładący nacisk na kooperacja. Chętnych pewnie będzie wielu.

Twórcy Evolve, czyli Turtle Rock Studios zapraszają graczy do wzięcia udziały w testach wersji alfa ich najnowszej produkcji. Jednakże, aby móc się do nich dostać należy spełnić cztery warunki, które zostały podane w oficjalnym komunikacie. Jakie to warunki? Otóż takie:

  • Osoba, która chce wziąć udział w testach musi posiadać komputer, na którym działa gra.
  • Musi posiadać aktywne konto Steam.
  • Musi być w stanie wspierać duże, skoordynowane testy gry.
  • Musi przebywać na terenie Ameryki Północnej.

Gracze z Europy nie powinni się jednak martwić, ponieważ twórcy już zapowiedzieli, że w planach mają kolejna testy gry, które będą również dostępne na naszym kontynencie. Ponadto warto wspomnieć, że posiadacze najnowszej konsoli Microsoftu, czyli Xboksa One uzyskają dostęp do otwartej bety, która dostępna będzie przed premierą gry.

Evolve to sieciowy FPS twórców Left 4 Dead, czyli Turtle Rock Studios. Gra trafi na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz Xboksa One. Premiera zaplanowana jest na 21 października tego roku.

More from Mikołaj Ciesielski

Poznaliśmy pełną listę trofeów i osiągnięć gry Śródziemie: Cień Mordoru

Śródziemie: Cień Mordoru to gra akcji, za którą odpowiedzialne jest studio Monolith...
Read More